SZYBKIE INFO:

[24.04.2017] Kochani, miałem przerwę od bloga i od maili, komentarzy. Ech - czas leci jak szalony. Postaram się odpisać na tyle maili, ile zdołam :) Póki co - pozdrawiam!

[12.03.17] Dziś temat przyjemny - o seksie na własną rękę :)

UWAGA: Zaczęła się wielka zbiórka pieniędzy na organizację największej w historii Parady Równości - zachęcam gorąco do dokonywania wpłat: Zobacz szczegóły. Wspólnie powalczmy o lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

piątek, 28 listopada 2014

Problem małego penisa - jak sobie z nim poradzić


Nikt w całym Wszechświecie nie zwraca tak bacznej uwagi na rozmiar penisa jak geje. Dla wielu z nas (jeśli nie dla większości) wielkość tego najważniejszego męskiego narządu jest z jakichś względów istotna. Śnimy o wielkich, spoconych kutasach - długich, twardych i grubych. Co jednak zrobić, jeśli sami w majtkach takiego nie mamy?

środa, 26 listopada 2014

Jak stworzyć atrakcyjny profil na gejowskim serwisie - praktyczne rady


Zakładasz profil na gejowskim serwisie randkowym, aby kogoś poznać - przyjaciela, znajomego, kochanka, chłopaka. Twoim zadaniem jest nie tylko wiedzieć, kogo chcesz poznać, ale także przedstawić się światu najlepiej, jak umiesz. Bo od tego, jak umiesz, zależy liczba nowych wiadomości w Twojej skrzynce.

niedziela, 23 listopada 2014

Gej w saunie - jak pozbyć się kompleksów, czyli terapia nagością


Zakochałem się w tym cudownym uczuciu, gdy moje nagie ciało nagrzewa się do czerwoności i poci jak oszalałe. W drżącym od wrzątku powietrzu skwierczy zapach cudnej lawendy a ja zapominam o całym świecie. Ale okazało się, że korzystanie z sauny niesie inne korzyści, niż tylko cielesne. Wyzwala też psychicznie...

środa, 19 listopada 2014

Sztuka Dawania Du*y - co Gej musi wiedzieć, by Seks Analny był bezpieczny i przyjemny


Ten rodzaj gejowskich uciech cielesnych budzi chyba największe emocje. W końcu dupa zazwyczaj służy do czegoś innego. Jednak okazuje się, że wystarczy wiedzieć parę rzeczy, żeby z bolesnego aktu penetracji uczynić dziką, głęboką i namiętną przygodę z wielkim spustem na koniec.

wtorek, 18 listopada 2014

Jak przelecieć grzecznego chłopaka na pierwszej randce - 17 sprawdzonych rad


W seksie na pierwszej randce nie ma nic złego, pod warunkiem, że obie strony tego chcą, jest miło i że seks jest bezpieczny. Mając to na uwadze - oraz fakt, że masz wpływ na rozwój sytuacji - dziś powiem Ci, jak zaciągnąć do łóżka nowo poznanego kolegę z tzw. dobrego domu.

Albo przynajmniej znacząco zwiększyć szansę, że tak się stanie...

poniedziałek, 17 listopada 2014

Jak kontrolować ciało umysłem - praktyczny poradnik


Naukowcy udowodnili, że gdy wyobrażasz sobie, że Twoje mięśnie pracują - mózg wysyła do nich sygnały takie, jakby pracowały naprawdę. W efekcie stają się one coraz silniejsze - tak, jakbyś ćwiczył naprawdę. Albo nawet bardziej!

W innym eksperymencie poddawano kobiety hipnozie i sugerowano im, że ich piersi rosną. Efekt? Piersi urosły naprawdę!

Dziś podpowiem Wam, jak zacząć naukę kontrolowania ciała za pomocą swoich myśli.

piątek, 14 listopada 2014

Łykać czy nie łykać? - oto jest pytanieŻadna wydzielina męskiego ciała nie wywołuje chyba tylu emocji co sperma. Ciepły, cierpki w smaku, lepki produkt męskiej ekstazy budzi zarówno pożądanie, fascynację, jak i obrzydzenie. W gejowskim seksie bywa traktowana różnie - jako coś zbędnego, co się wypluwa, jak i coś, bez czego seks nie będzie pełny. Czy słusznie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca