BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

środa, 31 grudnia 2014

Życzenia Noworoczne

Sylwestrowe Wystrzały :)

Moi Mili! Jako że nie mamy żadnej sposobności, by nie pozwolić tej matematyczno-metnalnej iluzji przepływu czasu powiedzieć STOP - musimy się póki co zgodzić z tym faktem: rok 2014 właśnie się kończy. Czego mogę Ci życzyć?

sobota, 27 grudnia 2014

Zaskakujący powód, dlaczego zdradzamy - i jak możemy temu zapobiec


Zdrada w gejowskich związkach. Można by o niej napisać spasłe księgi. Dlaczego geje zdradzają? Co sprawia, że partnerzy w stałym związku stają się dla siebie aseksualni i szukają uciech poza związkiem? Dziś odkryję przed Tobą ważną i zaskakującą przyczynę tego zjawiska. I podpowiem, jak zdradzie zapobiegać.

środa, 24 grudnia 2014

Najlepsze Gejowskie Życzenie na Święta!


Mój Drogi Czytelniku!

Z okazji wiadomo-jakiej chciałbym Ci złożyć najlepsze gejowskie życzenie, jakie gej gejowi może złożyć...

środa, 10 grudnia 2014

Psychologia darkroomu - co gejów ciągnie do seksu w ciemno


W darkroomie byłem tylko raz. I była to wizyta ekstremalna. Włączyłem komórkę i jej świetle objawiła się totalnie zaskoczona twarz mojego (teraz już ex) chłopaka - którego na wchodzeniu do darkroomu wyśledziłem całkowicie przypadkowo, bawiąc się w pewnym klubie. "To Ty?" - pytał zaskoczony. Tak, to byłem ja. Miała tryskać sperma - trysnęły łzy rozpaczy (gwoli ścisłości: jego łzy).

Było, minęło. Życie pisze dziwne scenariusze. A ja zacząłem się zastanawiać, co tak ekscytującego może być w obciąganiu nieznajomych penisów w ciemnym pomieszczeniu. Oto, do jakich wniosków doszedłem...

piątek, 5 grudnia 2014

Mała zmiana na blogu


Moi Kochani Czytelnicy! Z przyczyn technicznych musiałem dokonać pewnej małej zmiany na niniejszym blogu. Stworzyłem nowy adres e-mailowy (dreamwalker.pro(at)gmail.com) i nowy profil DreamWalkera - który będzie od dziś pisał posty :)

Co to oznacza dla Ciebie? Właściwie nic - zmieni się niewiele. Ale piszę tego posta, by sprawdzić, czy wszystko wygląda OK i nie ma jakichś nieoczekiwanych problemów technicznych.

Łączę pozdrowienia i do napisania,
DreamWalker

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca