SZYBKIE INFO:

HOT NEWS!

Obczajcie HomoFascynacje - nowe, gorące opowiadanie zawitało na ich łamy :)

czwartek, 10 września 2015

Zdobądź tytuł ZŁOTEGO PENISA 2015 - takiego konkursu nie było :)

Złoty Penis 2015 - Sztuka Bycia Gejem

Szanowny Geju!
Czy ON jest długi? A może nie jest długi, a po prostu... przystojny? :-)

Wystartuj więc w konkursie ZŁOTE PENISY 2015. Udział w konkursie jest w 100% anonimowy, a do wygrania, prócz zachwytów tysięcy gejów oraz duma i chwała na wieki, są nagrody:

>>> KSIĄŻKI:
>>> LUB (do wyboru zamiast nagrody książkowej):

Masturbator TENGA Głębokie Gardło

Wygląda niewinnie, ale to prawdziwa maszyna do robienia sobie dobrze.

W środku ma różne wypustki o odpowiedniej twardości, które stymulują bezlitośnie najbardziej czułe punkty na penisie.

Sprawdzony i przetestowany - 5+ :) Dowiedz się o nim więcej.
>>> DODATKOWO - laureat kategorii Najpiękniejszy Penis dostanie voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym refform.pl - który stał się Partnerem naszego konkursu.

A oprócz tego dyplom poświadczający zwycięstwo, którego wirtualną wersję będzie można umieścić sobie np na profilu :)

KONKURS MA 3 KATEGORIE:

1. Najdłuższy Gejowski Penis - wiadomo, wygra najdłuższy.
2. Najpiękniejszy Gejowski Penis - będzie wybierany przez JURY w składzie ja, Shino, Mysiek i Robert z Refform.
3. Nagroda Publiczności - ogłosimy listę kandydatów i będzie można oddać swój głos.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca roku 2015.

Jak wziąć udział w konkursie?


1. Aby Twoja kandydatura była wiarygodna - musisz podesłać minimum 3 zdjęcia (najlepiej wykonane tym samym aparatem), najlepiej pod różnymi kątami - wszystkie w miarę duże, wyraźne i dobrze oświetlone.

Na minimum jednym zdjęciu musi znajdować się kartka z napisanym odręcznie Twoim adresem mailowym, z którego wyślesz do nas maila zgłoszeniowego z fotami.

Spokojnie, nikomu go nie ujawnimy (będzie zamazany przed publikacją foty) - chodzi tylko o wiarygodność i pewność, że na pewno przysłałeś zdjęcie swojego przyrodzenia a nie fotkę z neta.

Dodatkowo fotki będą weryfikowane za pomocą Google Images i innych narzędzi. W przypadku wątpliwości, czy zdjęcia są autentyczne - możemy odrzucić kandydaturę.

Każda kandydatura może walczyć we wszystkich 3 kategoriach.

2. Jeśli chcesz walczyć o tytuł najdłuższego - musisz podesłać także zdjęcie pokazujące z góry, jak mierzysz jego długość. Ale uwaga - nie od jaj czy kręgosłupa - mierzysz wacka kładąc na nim miarkę / linijkę, jej koniec przykładając do łona. Jak na tej fotce:

Tak mierzymy :)
Tak powinno wyglądać zdjęcie :) [tyko większe :) ]

Jeśli na żadnym zdjęciu nie będziesz mierzył wacka - Twój penis będzie mógł rywalizować tylko w kategorii Najpiękniejszy i Nagroda publiczności.

3. O tym, kto zdobędzie tytuł najpiękniejszego penisa, zadecyduje jury w składzie ja, Shino, Mysiek i Robert z Refform. Nagroda publiczności będzie przyznana w wyniku głosowania wchodzących tutaj internautów i stałych Czytelników bloga.

4. Wysyłając zdjęcia na konkurs, oświadczasz - i to mówię zupełnie serio - że:
 • przesyłasz zdjęcia swojego penisa - jeśli podeślesz zdjęcia nie swojego przyrodzenia, możesz mieć nieprzyjemności natury prawnej - mówię serio.
 • zgadzasz się na ich publikację na tym blogu. Jeśli nie chcesz zdjęć publikować - nie rób zdjęć i nie wysyłaj ich do nas. 
 • jesteś pełnoletni i w pełni władz umysłowych :)

5. Żeby nie zniechęcać nikogo - zdjęcia będą opublikowane dopiero po zamknięciu zgłoszeń, czyli po 31 grudnia 2015.

6. Dopuszczamy możliwość subtelnego filtrowania zdjęcia za pomocą programu graficznego - np. poprawę kontrastu, jasności, ostrości etc. Jednak wszelkie próby sztucznego wydłużenia sobie wacka lub "upiększenia" go skończą się dyskwalifikacją.

7. Dodaj koniecznie imię swojego penisa :) Jeśli tego nie zrobisz, to my wybierzemy mu imię, a to może nie być przyjemne (tym bardziej, jeśli będziemy zazdrośni hehe). Możesz też dodać jego opis i uzasadnić, dlaczego powinniśmy na niego zagłosować :)

8. Zdjęcia przysyłaj na adres: dreamwalker.pro(at)gmail.com (oczywiście zamiast "(at)" daj znak "@"). Tytuł maila: ZŁOTY PENIS 2015.

KONIECZNIE dołącz także niniejsze oświadczenie:

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i w pełni władz umysłowych, zapoznałem się z regulaminem konkursu Złote Penisy 2015 a załączone fotografie są mojego autorstwa i przedstawiają mnie i moje ciało - żadne osoby trzecie nie będą urażone publikacją tych zdjęć ani nie będą rościć sobie praw do niniejszych zdjęć. Wyrażam także zgodę na publikację załączonych zdjęć na blogu Sztuka bycia Gejem (http://gay-relations.blogspot.com/) i nie będę miał pretensji, jeśli przegram lub moja kandydatura zostanie odrzucona.

POCHWAL SIĘ SWOIM SPRZĘTEM :)

Być może to właśnie Twój penis będzie obiektem westchnień tysięcy gejów w Polsce :)

***

PS Konkurs jest sponsorowany przez nas, nie ma innych sponsorów, robimy to dla zabawy :) Nagrody wymyślił Mysiek - książek jeszcze nie czytałem, ale mówi, że świetne :) 

PS2 Prawo tego kraju mnie zmusza do umieszczenia regulaminu - więc oto:

Regulamin Konkursu ZŁOTE PENISY 2015

1. W konkursie mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
2. Organizatorem i fundatorem nagród jest DreamWalker. Zastrzega on sobie prawo do odrzucenia kandydatury bez podania przyczyny, zakończenia konkursu lub też nierozstrzygnięcia konkursu z powodu zbyt małej liczby zgłoszonych kandydatur.
3. Kandydat - wysyłając swoje zgłoszenie - oświadcza, że jest osobą pełnoletnią, w pełni władz umysłowych, podesłane zdjęcia przedstawiają tylko jego ciało, żadne osoby trzecie nie będą rościć sobie praw ani nie będą urażone z powodu przesyłania tych zdjęć.
4. Wraz ze zgłoszeniem kandydatury - kandydat oświadcza, że wyraża zgodę na publikację swoich zdjęć na blogu Sztuka Bycia Gejem (http://gay-relations.blogspot.com/).
5. Od decyzji jury nie przewidziane są odwołania - musisz pogodzić się z przegraną :)
6. Zwycięzcą zostanie ten, kto wyśle zdjęcie najdłuższego penisa (będzie to widać na linijce) oraz ci, którzy zostaną wyłonieni przez jury oraz przez Czytelników bloga. Jury w swojej ocenie weźmie przede wszystkim estetykę i kształtność zaprezentowanego organu, nie zaś jego rozmiary.
7. Nagrodą jest wybrana książka lub masturbator Tenga Głębokie Gardło - nie można ich zamienić na ekwiwalent pieniężny. W kategorii Najpiękniejszy Penis dodatkową nagrodą jest voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Refform.pl. Nagrody można przenosić na osoby trzecie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie nagrody wynikające z przyczyn niezależnych od niego lub z przyczyn po stronie uczestnika.
8. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja tego regulaminu.
9. Przyjmowanie kandydatur kończy się 31 grudnia 2015 o godzinie 23:59. Kandydaci zostaną wyłonieni w styczniu 2015.
10. Nagrody zostaną przyznane w 3 kategoriach: Najdłuższy Penis, Najpiękniejszy Penis i Nagroda Publiczności.
11. Zgłoszenie musi zawierać stosowne oświadczenie o zapoznaniu się z tym regulaminem oraz minimum 3 różne zdjęcia kandydata - duże wyraźne i jasne. Zdjęcia nie mogą być własnością osób trzecich. Jeśli chociaż jedno zdjęcie nie przedstawia prawidłowo mierzonego pensa - kandydat nie może brać udziału w kategorii "Najdłuższy penis".

17 komentarzy:

 1. nawet nie wiem co powiedzieć! :D


  (po kilku minutach)

  muszę to przemyśleć, choć w najdłuższych kategoriach raczej nie mam szans, ale sam pomysł jest wybuchowy, to dobre słowo. Jest dziwny, śmieszny, zaskakujący, podniecający. Dobre :D

  Pozdrawiam, inny25

  PS Fajnie, że wróciłeś do aktywności, już myślałem, że gdzieś zniknąłeś i już nie wrócisz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie takie pomysły są najciekawsze :)

   PS Ja zawsze wracam :)

   Usuń
  2. Jak każdy facet, haha :D

   Usuń
 2. Czy konkurs nie jest aby wysublimowanym sposobem zobaczenia jakie,, instrumenty,, mają czytelnicy, ponieważ nie chce wam się biegać po profilach na portalach randkowych i prosić ludzi o hasła? :-D

  Pomysł szalony i diabelnie kuszący, ale może postoję z boku i... popatrzę. Zastanowię się. Tylko żeby jury było uczciwe, żadnych,, innych,, sposobów na wygraną - if you know what I mean ;-)

  Papillon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dokładnie - rozpracowałeś nas :)

   Usuń
  2. A czy jury przewiduje jakąś specjalną nagrodę dla właściciela najfajniejszego fiuta? Może jakaś wspólna noc z adminem strony? :D

   Usuń
  3. Tak, to dobry pomysł. Myślę, że ścisłą czołówkę kandydatów będę musiał osobiście zatwierdzić na spotkaniu live. W końcu nie mogę dopuścić, by konkurs wygrał jakiś podrabianiec, prawda? :D

   Usuń
  4. To ja proponuję czwartą kategorię. Nie oceniajmy tylko wyglądu, ale oceńmy umiejętności! :D Zgłaszam się do jury :D

   Usuń
  5. Ksywka zobowiązuje, co nie? :)

   Usuń
  6. No a jak! :-D Co do dużych penisów, to ja mam takie doświadczenie, że im większy fiut, tym jego właściciel był gorszy w łóżku. Największy penis z jakim miałem okazję się bawić miał 20cm. I to był koszmar. Koleś w ogóle nie umiał się nim posługiwać. Najfajniejsze zabawy miałem z właścicielami penisów 13-16 centymetrowych. Natomiast jeżeli chodzi o doznania wizualne, to zdecydowanie wygrywają te 20 centymetrowe :) Chociaż kto wie, gdybym był w jury sprawdzania umiejętności praktycznych, to może bym zmienił zdanie o dużych sprzętach :)

   Usuń
  7. Cholera... to by tłumaczyło, czemu z łóżku leżę jak kłoda :) [szyderczy śmiech w tle]

   Usuń
  8. DreamWalkerze, w Twoje umiejętności nie wątpię, bez względu na liczbę centymetrów :-)

   Usuń
  9. Komentarz przeszedł cenzurę, ponieważ połechtał... to znaczy się spełnił wymagania Regulaminu. Wiadomo, regulamin podstawa :)

   Usuń
 3. Jestem ciekaw wyników ;] BTW, Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Samych potężnych doznań, tych umysłowych i fizycznych ;] I niech twoja twórczość trwa i się rozwija, bo jest mega motywująca i pozytywną energię śle w eter ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Navigateurze :)

   Dzięki, mamy kandydatów i będziemy niedługo debatować z jury, co uczynić dalej :)

   Tobie również wszystkiego dobrego w nowym roku! Dzięki Ci Dobry Człowieku za Twe dobre słowa :) Będę pisał, obiecuję :)

   Usuń
 4. Hej,
  Kiedy prezentacja kandydatów i rozstrzygnięcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niebawem, proszę o chwilę cierpliwości jeszcze :)

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca