BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

czwartek, 29 stycznia 2015

Dlaczego stres to Twój Przyjaciel?


To prawdziwa rewolucja mentalna w świecie, który wciąż jak mantrę powtarza, że stres jest zły i niszczy ludziom życie. Tak, to prawda - ale tylko połowiczna. Bo chodzi nie o KAŻDY stres, ale o stres... niepożądany. Jak ćwiczenie "pożądanie stresu" może uratować Twoje życie lub zdrowie - o tym dzisiejszy wpis :)

wtorek, 6 stycznia 2015

Przepis na SuperWytrysk - zaimponuj kolegom i chłopakowi


Podobno największy wytrysk w historii miał zasięg 3 metrów. To sporo, a niestety u wielu z nas wytrysk jest wytryskiem tylko z nazwy - bowiem sperma po prostu sobie wycieka podczas orgazmu. W dodatku nie ma jej zazwyczaj zbyt wiele, bo tylko ok. łyżeczkę. Dlatego dziś wjedziemy w ten temat głębiej i dowiemy się, jak zwiększyć zasięg i objętość Twojego wytrysku. Po co? Dla lepszych widoków i zabawy :)

piątek, 2 stycznia 2015

Geju - zapomnij o rozwiązywaniu swoich problemów!

 

W dobie smartfonów i magicznych tabletek na wszystko, nastawiliśmy się, że firmy, trenerzy czy lekarze mają nam dostarczać gotowych, szybkich i sprawdzonych sposobów na każdy problem. Pstryk, klik i już - po kłopocie. Jednak jeśli wkraczamy na pole psychiki i rozwoju osobistego, może się okazać, że prawda jest jednak zupełnie inna - że tzw. "rozwiązania problemów"nie istnieją! Jak to możliwe?

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca