BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

czwartek, 27 sierpnia 2015

Spokojnie, homofobia zniszczy się sama


Dziękuję Frondzie! Dziękuję Rydzykowi! Dziękuję wszystkim kato-maniakom, Młodzieży Wszechpolskiej i innym tego typu ugrupowaniom. Za co? Za to, że tak pięknie działają na rzecz zniszczenia i zmarginalizowania zjawiska homofobii.

W jaki sposób? Sprytny :)

sobota, 22 sierpnia 2015

Męskość - ile nas ona kosztuje?


Wieść socjalna niesie, że męskość jest lepsza od kobiecości. Że mężczyzna powinien być: twardy, dzielny, nie okazywać strachu, wstydu itd. Uwierzyli w to wszyscy - nawet kobiety (tzw. nadgorliwe feministki).

W zeszłym roku w Polsce utonęły 674 osoby. Z czego 615 to byli mężczyźni. Przypadek? Nie sądzę. To raczej konsekwencja pewnej postawy. Głupiej postawy. Postawy zwanej mężczyzną.

Jak uniknąć śmierci z powodu bycia mężczyzną?

czwartek, 20 sierpnia 2015

Depresja Geja - jak z nią walczyć


Kochani! To jest przerażające. Moja skrzynka pęka w szwach od listów, które w 95% bazują na tym samym schemacie: jestem sam, jest mi źle, moje życie nie ma sensu. Czuję na swoich spoconych z przerażenia plecach oddech odpowiedzialności. Dlatego dziś porozmawiamy o depresji - i tym, jak sobie z nią poradzić.


Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca