SZYBKIE INFO:

[16.06.2017] Dziś garść informacji o tym, jak uchronić swoją psychikę przed homofobią - zapraszam do czytania :)

sobota, 5 listopada 2016

Gay Sex Instructor - program, który nauczy Was gejowskiego seksu na 19 BILIARDÓW sposobów (!!!)


A dokładnie na 19 014 766 202 880 000 sposobów - bo w najdłuższym scenariuszu (uwzględniającym rimming i 3 pozycje analne) - tyleż właśnie kombinacji oferuje Gay Sex Instructor.

Jak to działa? Jak z tego skorzystać? I dlaczego warto?


Lek na nudę w łóżku

Nuda do łóżka wkrada się powoli i niepostrzeżenie - i w taki sam sposób zabija satysfakcję obu stron. Stąd też powstał Gay Sex Instructor - aby zasugerować Wam setki różnych pozycji, zabaw, trików i chwytów - na różne sposoby, w różnej kolejności.

Liczba kombinacji, jakie powstają, jest - jak widzisz - astronomiczna - dzięki czemu masz a partnerem gwarancję, że nigdy Wasz seks nie będzie już dwa razy taki sam. Choćbyście od dziś jebali się po 100 razy dziennie do końca życia - nigdy nie uda Wam się powtórzyć układów.

Jak to działa:Na początku - musicie wpisać swoje imiona (po lewej na górze). Poniżej macie liczbę punktów doświadczenia, jaką "naruchaliście" razem - na początku wiadomo - zero.

Poniżej decydujecie, czy chcecie dodać do seksu rimming (lizanie odbytu) i anal. Jeśli pozycje będą na "nie" - program nie będzie sugerował takich rozwiązań :)

Jeśli wybierzecie opcję Slow Sex - nie będziecie mogli przeskoczyć do następnego etapu, póki nie wypełni się pasek czasu.

Po prawej wyżej - wybieracie swojego sex instruktora :) Dodałem parę awatarów - na pewno znajdziecie taki, który Wam się spodoba :)

Poniżej możecie wybrać długość stosunku - krótko, długo lub w sam raz. W zależności od tego program będzie sugerował więcej lub mniej kroków.

Naciskając "Start" - uruchamiacie sesję treningową :)


Po prawej wyświetla Wam się zdjęcie, które sugeruje, co macie robić. Nad opisem / instrukcją na środku - macie nagłówek informujący, dla kogo jest to zadanie (tutaj jest "Zadanie dla Was obu", ale będzie też Gracz 1 lub Gracz 2 - tzn. Wasze imiona).

Nad zdjęciem instruktażowym macie pokazany poziom trudności - im więcej gwiazdek, tym trudniejsze jest zadanie - ale też dostaniecie za nie więcej punktów doświadczenia.

Ten szary pasek na środku to czas - aby nabijać punkty doświadczenia, musicie poczekać, aż pasek wypełni się w 100% - inaczej program uzna, że było "za szybko" i punkty przepadną.


Pod paskiem czasu macie 2 guziki. Dzięki nim możecie ponownie wylosować zadanie (spacją) lub przejść dalej (enterem). Ale uwaga - czas zeruje się wtedy i musicie działać od początku - nie ma oszukiwania :)

W przypadku, gdy została zaznaczona opcja "Slow Sex" - przycisk "Dalej" nie będzie widoczny, póki nie wypełni się pasek czasu.

Ot, taki opcjonalny przymus, żebyście nie ruchali za szybko :)

Na samym dole macie licznik z punktami doświadczenia - oraz czerwony jak krew w kutasie pasek postępu - pokazuje on, ile zadań już zrealizowaliście i ile dostało Wam do końca sesji.

***


Program można obsługiwać z klawiatury - dzięki czemu nie musicie używać myszki podczas igraszek (uczę się na błędach - w HomoFUZJI początkowo nie było klawiszologii, na co narzekaliście - już to poprawiłem :)

Program zawiera dość bogatą bibliotekę różnych form rozkosznych, gejowskich igraszek, zabaw, pozycji, formacji itd. Jego zadanie to przede wszystkim dostarczyć Wam inspiracji w łóżku.

A przy okazji zdobywać punkty doświadczenia, które są miarą Waszego wspólnego łóżkowego zżycia :)

Oczywiście program jest za darmo i działa na Windowsach (wymagania sprzętowe kosmiczne - jak chodzi Ci kalkulator, to to też ruszy :)
PS Koniecznie dajcie mi znak, jak Wam się podoba program i czy czegoś się nauczyliście dzięki niemu :)

12 komentarzy:

 1. Miśki ważne info dla posiadaczy Avast Antivirus. Program czepia się wszystkiego czego nie zna i często skanuje pliki aplikacji z działu bonusy - wysyłając je do kilkugodzinnej analizy i blokując ich otwieranie. Kilkukrotnie testowaliśmy i kilkukrotnie Avast wymusił analizę pliku aplikacji, anulowanie jej zwieszało całego Avasta i wymuszało restart komputera.

  1. Rozwiązanie prewencyjne. Otwieracie Avast -> Ustawienia -> Wykluczenia i dodajecie ścieżkę do pliku aplikacji (Gay Sex Instruktor, plik .exe) do wykluczeń i macie spokój od ewentualnych doczepek Avasta. Możecie być spokojni, Dreamwalker nie przemyca żadnych niespodzianek w postaci wirusów w swoich plikach.

  2. Rozwiązanie jeśli komuś wyłapało plik do zbadania: Wchodzicie w Avast -> Ustawienia -> Wykluczenia -> Cyber Capture, usuwacie stamtąd ścieżkę do pliku aplikacji i tak jak w punkcie 1, wstawiacie ją do wykluczeń i macie święty spokój.

  Innych antywirusów nie testowałem, ale prewencyjnie dodawajcie plik aplikacji do wykluczeń.
  To wasze kutasy mają wybuchać miłością a nie komputery :D
  Całusy <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info!

   PS Polecam NOD-a :) Ja programowałem i miałem Avasta albo Nortona - to każda kompilacja programu powodowała alert antywira (bo pojawiał się plik .exe). Przy NOD-zie jakoś wszystko gra :)

   Usuń
 2. Cześć.

  Mam małą sugestię: czy za zdobyte punkty doświadczenia nie moglibyśmy odblokować,bądź kupić nowych trenerów?

  Może dodałbyś galerię w której za ,,punkty,, wykupujemy obrazki umieszczone w grze, aby móc swobodnie podziwiać piękno ciała? Seks seksem, ale to wciąż gra :)

  Papillon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo proszę, pomysł super :) Jak będę robił upgrade to na pewno o tym pomyślę :)

   Chodziło mi też po głowie, żeby w miarę, jak para nabija doświadczenie - to zdobywa poziomy i odblokowuje nowe instrukcje, coraz śmielsze sugestie itd.

   Na zasadzie, że seks danej pary robi się coraz bardziej odważny, wyrafinowany, złożony.

   Tyle rzeczy do zrobienia, tak mało czasu!

   Usuń
 3. Z tymi nowymi instrukcjami uważaj. Lepiej zrób 2 tryby gry:

  tryb standardowy, gdzie wszystko jest dostępne i nikt nie musi męczyć się ,,graniem i zdobywaniem,,.
  tryb fabularny (lol),gdzie wraz z rozwojem możemy odblokować nowe rzeczy.

  Mam nadzieję,że nowe instrukcje to nie piss czy scat? O_O

  Papillon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piss i scat - noł łej. Już widzę te trofea asziwmenty... ;)

   Usuń
 4. Sam tworzyłeś program? Jeśli tak, to gdzie uczyłeś się programowania? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na komputerze :)

   A tak serio - skończyłem studia informatyczne. Chociaż umiałem programować, nim tam poszedłem.

   Trzeba po prostu się tym bawić i eksperymentować - to najlepsza metoda nauki :)

   Usuń
 5. No tak, dziwnie te pytanie sformuowałem :D
  Też studiuję informatykę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to odpalić na pełen ekran ? :( nie pokazuje mi się nawet całe okno, jest ucięte z prawej strony i od dołu, że już nawet napisu "Slow sex" nie widać.. Pomocy !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gra nie ma funkcji pełnego ekranu. Jeśli okno wychodzi poza ekran - być może masz za małą rozdzielczość ekranu. Ustaw większą i sprawdź.

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca