BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

poniedziałek, 28 marca 2016

TOP 8 całkiem seksownych męskich... mutacji [ranking]

 

Przetasowane DNA daje im zaskakujące zdolności, szokujący wygląd albo inną niż w książce o anatomii człowieka liczbę narządów.

Nawet, gdybyś rżnął się 100 lat z kim popadnie, statycznie nie miałbyś szans zobaczyć tego, co teraz zobaczysz tutaj. Te mutacje są arcyrzadkie, dziwne, zaskakujące i niepokojące.

Ale też na swój sposób... podniecające :)

Dziś - dzięki potędze Internetu - każdy może zobaczyć tę galerię dziwaków...

Tyrania wydajności - czy da się uciec z wyścigu szczurów?


Nie ma to jak żyć w biednym kraju na dorobku. Wszyscy dookoła zapierdalają od świtu do zmierzchu, jedząc w biegu, srając w biegu, śpiąc na stojąco. Bo hajs musi się zgadzać.

To wyścig szczurów. A problem z wyścigiem szczurów polega na tym, że nawet, jeśli wygrasz - to wciąż jesteś szczurem...

I nie, żebym tu utyskiwał dramatycznie na wszystkich dookoła - to też mój grzech. Mój wielki grzech, za który przychodzi mi płacić sporą cenę. Tony dokumentów, godziny rozmów z klientami - wszystko to oblane sosem z mojego absurdalnego perfekcjonizmu. To sprawia, że wieczorami odechciewa mi się myśleć. Jestem zmęczony nadmiarem informacji.

Czy jest jakiś sposób na to, by życie zwolniło? Dziś przedstawię kilka pomysłów, które zarówno w nauce, jak i w moim życiu powoli znajdują potwierdzenie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca