BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

piątek, 29 kwietnia 2016

Gejowski seks w plenerze - czy warto?


Zbliża się maj, być może w końcu powieje cieplejszy wietrzyk. I znów nam się zachce - tym razem na (wybaczcie mimowolny rym) trawce. Czy to bezpieczne? Dlaczego czasem warto zamienić łóżko na leśną ściółkę? I jak to zrobić, by nie skończyło się wpadką?

środa, 13 kwietnia 2016

Jak szybko i skutecznie zmniejszyć lęk przed stresującymi wyzwaniami [technika]


Czekają Cię w bliższej lub dalszej przyszłości trudne, stresujące wyzwania? Egzaminy, wystąpienie publiczne, trudne spotkanie, rozmowa? No to dziś pokażę Ci, jaka prosta i ciekawa metoda pomaga mi od lat w łatwiejszym pokonywaniu tych wyzwań.

wtorek, 12 kwietnia 2016

Mariah dała świetny koncert!


Byłem wczoraj w Krakowie na Tauron Arena - w jedynym miejscu w Polsce, gdzie mężczyźni hetero ewidentnie stanowili mniejszość seksualną :) Maryśka to wielka idolka mojego chłopaka - więc cóż innego mógłbym podarować mu na urodziny, jak nie jej koncert?

Prawda, że piękny zbieg okoliczności? :) Mariah musiała wejść w jakieś telepatyczne porozumienie z moim chłopakiem i przyjechała do niego wprost na imprezę urodzinową. Cóż - piękniej zestarzeć się nie można. Mowa tu i o moim facecie, jak i o Maryśce :)

Ja co prawda do jakichś specjalnych fanbojów Mariah się nie zaliczam, ALE musiałbym być kompletnym muzycznym ignorantem, gdybym nie umiał docenić jej spektakularnych osiągnięć i zjawiskowego wręcz wydzioru. Który na żywo brzmi jeszcze bardziej spektakularnie, niż na nagraniach.

Dlaczego o tym piszę? Bo zastanawiam się, kto z Was także tam był :) Dajcie znak! Buźki :-*

PS To, co interesowało mnie niemniej od spotkania z Carey, to jej hiperseksowni tancerze, którzy często wili się bez odzienia po scenie. A poza sceną... Cóż - wyciekł taki oto śliczny obrazek (co porabiają w szatni :D )


środa, 6 kwietnia 2016

Twój Życiowy Sukces - zależy od Ciebie czy od ślepego losu?


Daniel Kahneman - laureat nagrody Nobla z dziedziny - udowodnił w swoich badaniach, że spółki giełdowe zarządzane przez bardzo utalentowanych dyrektorów odnotowują zyski wyższe od spółek zarządzanych w sposób przypadkowy.

No oczywiste.

Ale zastanawiające jest, jaki procent zysku tych magicznych maszyn giełdowych do produkcji hajsu rzeczywiście zależy od umiejętności dyrektorów. A na ile od ślepego trafu. Myślę, że możesz być tak zaskoczony jak ja...

UWAGA: To będzie dłuuugi artykuł, ale może serio zmienić postrzeganie życia. Coś za coś.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca