SZYBKIE INFO:

[24.04.2017] Kochani, miałem przerwę od bloga i od maili, komentarzy. Ech - czas leci jak szalony. Postaram się odpisać na tyle maili, ile zdołam :) Póki co - pozdrawiam!

[12.03.17] Dziś temat przyjemny - o seksie na własną rękę :)

UWAGA: Zaczęła się wielka zbiórka pieniędzy na organizację największej w historii Parady Równości - zachęcam gorąco do dokonywania wpłat: Zobacz szczegóły. Wspólnie powalczmy o lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

O TYM BLOGU

Ten blog nie będzie może cudowną pigułką na wszystkie gejowskie problemy. Nie będzie duchowym zbawieniem ani preludium do nirvany.

Ale może za to będzie Przewodnikiem po skomplikowanej, szalonej rzeczywistości; klarowną, kojącą melodią w szumie informacyjnym; wstążką miłego zapachu wijącą się w smrodzie codzienności. Być może otworzy się Twoje trzecie oko? Wyrośnie drugi penis? Może spojrzysz na stare sprawy przez pryzmat zupełnie nieznanych Ci ideologii i przekonań? A może po prostu uśmiechniesz się i poczujesz się lepiej? :)

Sprawdź to. Weź stąd to, co uważasz za słuszne. Resztę olej i żyj swoim życiem, pamiętając, że każde słowo tutaj to mój sen i moja rodząca się wciąż na nowo świadomość.

Twój
DreamWalker
dreamwalker.pro@gmail.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca