NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

REGULAMIN


Ten blog jest jednym z popularniejszych wśród gejowskiej społeczności i funkcjonuje sprawnie od ponad wielu lat. Przez ten czas autorowi udało się wypracować pewne standardy moderacji komentarzy i dyskutowania na łamach bloga. Niniejszy Regulamin jest efektem jego doświadczenia. Czytając bloga i pisząc komentarze oświadczasz, że go akceptujesz i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

1. Ten blog jest własnością intelektualną DreamWalkera, w którym przedstawia on swoje całkowicie subiektywne poglądy na rzeczywistość. DreamWalker pisze go DLA SIEBIE. I może też dla Ciebie - jeśli uznasz, że tak jest. Możesz się z nimi zgadzać lub nie, ale to już Twoja sprawa.

2. Nie podobają Ci się poglądy zawarte na tym blogu, opinie, posty, styl pisania czy pogoda za oknem - nie czytaj, nie korzystaj, nie analizuj. Albo nawet załóż własnego bloga i pisz o swoich poglądach.

3. Mile widziane komentarze merytoryczne, czyli takie, które zawierają konkretną wiedzę, otwierają nowe opcje w głowie, zmuszają do myślenia. Oraz mądre pytania oparte o korzystne założenia. Niemile widziane komentarze semantycznie puste i krytyczne. Oraz takie, w których autor reperuje swoje ego ("mam liczne dyplomy potwierdzające specjalistyczną wiedzę"), polemizuje sam ze sobą lub przychodzi tutaj z misją "zbawiania nieświadomych owieczek".

4. Bierzesz z tego bloga informacje, które Ci się podobają, resztę zostawiasz w spokoju. Jeśli je wykorzystujesz, to robisz to na własną odpowiedzialność, bo jesteś osobą dojrzałą i wiesz, co robisz. Nikogo nie obchodzi (a mnie tym bardziej), że ktoś się z DreamWalkerem nie zgadza.

5. DreamWalker był, jest i będzie anonimowy. Jego jawność nie jest Ci potrzebna, byś mógł czerpać z bloga.

6. Dla sceptyków i niekończących dyskutantów, czy NLP i inne technologie działają czy nie - MASZ RACJĘ i żegnamy się. Nie trać czasu DreamWalkera.

7. DreamWalker decyduje, czy komentarz jest okej czy nie i czy przekracza granice merytorycznej dyskusji. Można to nazwać cenzurą albo moderacją - jak wolisz.

8. Zamiast namawiać, przekonywać i udowadniać - informuj. Zamiast zachęcać - daj wybór.

9. Nie przejdą komentarze reklamujące inne blogi, strony, firmy etc. Ani informacje o charakterze prywatnym.

10. Bądź fair. Bądź przyjazny i pomocny. Promuj wiedzę i pozytywne poglądy na rzeczywistość. Komentarze zawierające negatywne, niekorzystne sugestie i lipne filtry percepcyjne pt. "wszystkie geje to kurwy" - totalnie odpadają. Popracuj nad swoim modelem rzeczywistości, zamiast przekonywać innych, że jest rzeczywistością.

11. Dając komentarz - PODPISZ SIĘ. Nie musisz tworzyć konta na Bloggerze, po prostu daj na końcu swojego nicka, aby było jasne, komu się odpowiada.

12. Na blogu Czytelnik może zetknąć się z reklamą. Gdy DreamWalker poleca jakiś produkt lub usługę - to robi to własnowolnie. Jeśli jednak polecenie produktu lub usługi zostało opłacone - DreamWalker wyraźnie to zawsze zaznacza. Bo wiarygodność tego bloga jest dla niego ważniejsza, niż jednorazowy zysk.

13. DreamWalker nie bierze żadnej odpowiedzialności za reklamowane produkty lub usługi różnych firm.

14. Regulamin może ulec zmianie bez ostrzeżenia.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca