NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

środa, 19 listopada 2014

Sztuka Dawania Dupy - co Gej musi wiedzieć, by Seks Analny był bezpieczny i przyjemny


Ten rodzaj gejowskich uciech cielesnych budzi chyba największe emocje. W końcu dupa zazwyczaj służy do czegoś innego. Jednak okazuje się, że wystarczy wiedzieć parę rzeczy, żeby z bolesnego aktu penetracji uczynić dziką, głęboką i namiętną przygodę z wielkim spustem na koniec.

Głównym powodem, dla którego geje zapuszczają się w rejony własnych odbytów, jest chęć zwiększenia wrażeń cielesnych. Trzeba przyznać - partner penetrujący nasz tyłek potrafi trafić swym kutasem wprost do serca, zwiększając nasze oddanie i uległość.

Anal jednak bywa doświadczeniem bolesnym, czasem też upokarzającym. Co zrobić, aby uniknąć wpadki, choroby i mieć z analu największą możliwą przyjemność?


Jak przygotować się do seksu analnegoGeneralnie - jeśli jesteś z miarę zdrowy - Twoje odbytnica jest pusta przez większość czasu. Choć może się zdarzyć, że coś się w niej osadzi.

Będę fizjologicznie brutalny i bezpośredni: jeśli Twój stolec podczas ostatniego wypróżnienia miał konsystencję twardą, zbitą lub odwrotnie - stolec był półpłynny - to raczej masz małe szanse, że "coś tam się ostało".

Największe ryzyko uciapania niesie ze sobą stolec o konsystencji lepkiej plasteliny. Przylepia się, tworzy grudki i ciężko się spłukuje.

Wtedy przed analem musisz poczynić pewne przygotowania, by uniknąć nieprzyjemności.

Kup sobie gruszkę do lewatywy (możesz skorzystać z Allegro, by nie świecić oczami w aptece, ale z drugiej strony - cóż, takie życie, w aptece muszą zrozumieć potrzeby pacjenta i masz tego prawo wymagać).

Dlaczego gruszka?

Gruszka po pierwsze jest zaprojektowana tak, by łatwo weszła w pupę. Jest giętka i elastyczna, dzięki czemu nie poranisz sobie delikatnej struktury odbytnicy.

Po drugie - gruszką wpompujesz sobie w pupę dokładnie tyle wody (przegotowanej i lekko ciepłej, naprawdę tylko lekko ciepłej - błony śluzowe są bardziej wrażliwe na temperaturę), ile mieści w sobie odbytnica (na oko szklanka).

Większa ilość wody wejdzie głębiej i może wypłynąć w trakcie seksu - a to nie będzie miły widok. Masz sobie oczyścić odbytnicę, a nie całe jelito :)

Po wpompowaniu wody - wydal całość do ubikacji i dokładnie się wytrzyj. Potem czas na prysznic i można się bawić.

Tutaj daję także linka do innego artykułu na temat higieny analnej - tam znajdziesz opis innych metod oczyszczania odbytnicy.


Gejowski seks analny a choroby - co musisz wiedziećCzy jakaś choroba stoi na przeszkodzie, by uprawiać anal?

Hemoroidy

Jeśli masz hemoroidy lub się ich obawiasz - generalnie nie masz czego. W miarę łagodny seks analny wg badań nie tylko nie szkodzi na żylaki odbytu, ale nawet nieco zmniejsza szanse ich pojawienia się czy też nawrotu dolegliwości.

Więcej o hemoroidach, sposobach leczenia i zapobieganiu.

Ale uwaga - mam na myśli łagodny seks z penisem o długości statystycznej 13-14 cm. A nie seks z podwójną penetracją czy na palu o średnicy 10 cm.

Zespół Jelita Drażliwego (Jelito Spastyczne)

To zespół przykrych dolegliwości ze strony głównie jelita grubego. Chorzy na ZJD charakteryzują się obniżonym progiem odczuwania bólu w odbytnicy - co sprawia, że nawet łagodna stymulacja może być bolesna a wręcz nie do zniesienia.

Mimo to ZJD nie wyklucza seksu analnego. Po pierwsze dlatego - że ZJD jest chorobą czynnościową, a więc nie powoduje żadnych fizycznych zmian w jelicie. Po drugie - nadwrażliwość występuje zazwyczaj napadowo - i mija po wypróżnieniu.

Plus jest taki, że wypróżnienie jest skuteczne - niespodzianki zdarzają się rzadziej.

Ból związany z ZJD można też skutecznie łagodzić trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, np. amitryptyliną (10 mg lub 40 mg dziennie - w zależności od pacjenta). Te leki są wyłącznie na receptę i powodują pewne skutki uboczne, więc jeśli masz ZJD, to musisz pogadać o tym z lekarzem.

Możesz też zażywać chlorowodorek loperamidu (bez recepty w aptece) - by skutecznie zmniejszyć częstotliwość wypróżnień podczas przebiegu ZJD.


Stosowanie leków a seks analny

Generalnie - przed analem przeczytaj dokładnie ulotki wszystkich leków, które bierzesz.

Pal licho tabletki - ale jeśli lekarz przepisał Ci jakąś maść, którą należy smarować odbyt lub okolice intymne - przeczytaj, czy możesz uprawiać bezpieczny seks. Niektóre maści powodują bowiem rozpuszczanie się lateksu i przez to zwiększają ryzyko przedostania się do organizmu drobnoustrojów chorobotwórczych.

To dotyczy bezpieczeństwa obu stron - bo możesz zarazić się Ty. Albo ktoś od Ciebie.

Choroby zakaźne

Niestety - seks analny zaliczany jest do najbardziej ryzykownych rodzajów kontaktów seksualnych.

Mniej więcej 400 razy szybciej niż wirusem HIV można zarazić się Wirusowym Zapaleniem Wątroby typu C. Obie choroby jednak - nieleczone - są bardzo niebezpieczne i nie dają charakterystycznych objawów.

Co więcej, flora bakteryjna odbytu - nawet tego zdrowego - ma w sobie wiele bakterii, które mogą powodować infekcje błon śluzowych penisa.

Przed seksem musisz więc zadbać o swoje i partnera bezpieczeństwo (sam nie możesz być pewien na 100%, co nosisz w sobie).

Do seksu analnego wybierz prezerwatywy pogrubione, np. Durex Extra Safe. Prezerwatywa nigdy nie chroni w 100%. ale za to BARDZO zmniejsza szansę na niemiłe konsekwencje seksu analnego. Pamiętaj też, by używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody - by nie uszkodzić prezerwatywy (tłuste kremy mogą to zrobić, tworząc mikro pęknięcia, przez które śmiało przejdą drobnoustroje).


2 tryby pracy odbytnicy


Dobra - porzucamy już przykre tematy i przechodzimy do sedna - a więc do tego, jak czerpać radość z seksu analnego.


Aby się tego nauczyć, należy zrozumieć, jak działa odbytnica.

To taki worek mięśni, który generalnie jest skurczony (w normalnym trybie) - szczególnie dotyczy to mięśni zwieracza. To dlatego - gdy próbujemy wepchnąć tam palec - czujemy niemiły odruch skurczu (szczególnie podczas wycofywania).

Takie małe eksperymenty na sobie sprawiają, że obawiamy się naturalnie seksu analnego - bo skoro palec w dupie nas boli, to co dopiero cały kutas!

Ale spokojnie.

Odbytnica może bowiem przejść w drugi tryb - całkowitego rozluźnienia fizjologicznego - i stać się tak łatwa w penetracji, że penis wejdzie w nią jak gorący nóż w masło.

Ba! Nawet dwa penisy albo jeden olbrzym! :)

Dokładnie tak, jak na filmach porno.

Podczas bycia posuwanym, wcale nie trzeba mieć wzwodu, by odczuwać przyjemność. Orgazm analny co prawda powoduje wytrysk, ale bywa, że nie powoduje wzwodu.


Jak doprowadzić odbytnicę do tego cudownego stanu otwarcia?


2 sposoby na wielkie rozwarcie:


1) Stopniowa stymulacja. Najpierw poproś partnera, by delikatnie popieścił Cię palcem wokół odbytu. Jest tam sporo zakończeń nerwowych, więc jest szansa, że Cię to rozochoci. Zamknij oczy i ucz się relaksować w tym stanie.

Gdy przyzwyczaisz się do tego typu stymulacji, poproś go, by delikatnie wsunął palec głębiej. Spokojnie - odprężaj się, oddychaj głęboko. Zauważysz, że wiele spięcia idzie z mięśni, które możesz świadomie rozkurczać. Trzeba tylko uświadomić sobie ten fakt i zdecydować się je zrelaksować.

Kawałek po kawałku Twój partner będzie wchodził głębiej i dalej. Potem możesz poprosić go, by wsadził dwa palce. Aż w końcu swojego penisa.

Poproś go, by wchodził subtelnie, delikatnie, milimetr po milimetrze. I Cię słuchał. Cały czas pamiętaj, że jesteś w stanie zrelaksować się. Pomaga wyobrażenie, że się wypróżniasz - wtedy odbytnica się rozwiera szeroko.2) Na brutala. Czyli pozwolenie, by partner nawilżył swojego kutasa i wszedł w Ciebie jednym, mocnym ruchem.

Najpewniej sprawi Ci to ból, ale ból zacznie mijać a Ty będziesz mógł zacząć się przyzwyczajać do kształtów i wielkości intruza.

Oczywiście tę drugą technikę polecam bardziej zaawansowanym analowiczom :) Jeśli chcesz miło wspominać swój pierwszy raz - pozwól penetrować się stopniowo i powoli.

Wielką rolę gra tutaj także nastawienie psychiczne.

Jeśli uważasz, że "anal jest nienaturalny", "zły" itd. - Twoja dupcia będzie sama się broniła przed wzięciem. Objawi się to licznymi mimowolnymi skurczami i wrażeniem, że (za przeproszeniem) zaraz się zesrasz.

Jeśli jednak chcesz mieć partnera w sobie, pożądasz go i chcesz mu się oddać - seks analny będzie dla Ciebie o wiele lepszym doświadczeniem i łatwiej Ci pójdzie.


Dlaczego relaksacja mięśni odbytnicy jest tak ważna?


Dlatego, że jeśli nie odprężysz swojej pupy, nie będziesz mógł czerpać z analu większych przyjemności. Co więcej - seks analny z ciągle kurczącą się odbytnicą jest niemiły i trudny...

Partner nie przebije się penisem przez ścianę napiętych mięśni, by dostać się do Twojego punktu G - czyli prostaty, której to stymulacja podczas seksu analnego sprawia największą rozkosz.

Więcej o tym pisałem w artykule o gejowskim puncie G i analnych orgazmach.


Pozycja w analu - która najlepsza dla pasywa?


Na początek dobra wydaje się pozycja "na jeźdźca" - gdzie siadasz na partnerze okrakiem przodem do niego.


Po pierwsze - możesz wtedy swobodnie kierować swoim ciałem i nadziewać się na swojego chłopaka w tempie, które Ci odpowiada.

Po drugie - łatwo jest kierować penisem tak, by trafiał w Twój punkt G.

Pozycja "na pieska" właściwie udtrudnia stymulację punktu G, więc głównie liczy się w niej satysfakcja psychiczna.
Rozwiązaniem, na które decyduje się chyba większość par, jest pozycja "na pagony":

Orgazm pasywa jest w tej pozycji bardzo przyjemny, czuć głębokie oddanie partnerowi. Można siebie też nawzajem oglądać podczas seksu i całować.

Orgazm analny w tej pozycji jest możliwy, ale wymaga pewnych zdolności od strony aktywnej. Penis musi być skierowany bardziej pod ukos, w stronę prostaty pasywa (która znajduje się u podstawy jego penisa).


I na koniec najważniejsze:


Dobrze wybierz partnera.

Bo żadna technika ani pozycja nie zastąpi Ci wyrozumiałego, czułego i kochanego chłopaka, który z jednej strony będzie dla Ciebie subtelny - a z drugiej - wyrżnie Cię w dupę jak należy :)

***

To tyle, Przyjaciele. Jeśli chcecie wiedzieć więcej - piszcie w komentarzach. A jeśli wdrożysz wszystkie moje rady w życie, skończysz jak ten chłopak:

Czyż to nie jest arcydzieło gejowskiej sztuki miłosnej?

Czego Ci życzę z całych sił :)

BONUS: Klika pociesznych analnych GIFów gejowskich :)


57 komentarzy:

 1. Póki co chyba trafialem na kiepskich partnerów. Chciałbym spróbować znów ale blokada daje o sobie znać. Ciekawostka lepiej wspominał rozmiarowke 15cm + niż tak osławionej bezbolesne mniejsze. Zarzuca temat jak się umiejętnie rozgrzeszac i ukrywać swój przebieg. Wielu chłopców jest dosyć konserwatywnych w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie zdania napisz proszę z dbałością o literówki, bo ciężko coś zrozumieć. Ukrywać swój przebieg? Przebieg czego? :)

   Usuń
  2. Argov Sherry w swojej książce poleca doświadczonym kobietom udawanie niewiniątek na poczatku współżycia aby ukrywać swój przebieg i partner mógł poczuć się pewniej. Ciekawe jestem jak przelozylbys to na tęczowe realia. Mamy więcej partnerów od heretyków ale i tak łatka dzięki zniechęca wielu mężczyzn. Mam po uskutecznianiu one night stanowego stylu bycia nieco z tym kłopot. idiotyczne czuje się zgrywajac prawniczka (chociaż umiem) a mój przebieg z niektórym imponuje a u niektórych wzbudza obrzydzenie.

   Usuń
  3. To może być dobry temat do nowego wpisu. Osobiście nigdy nie miałem problemu z ujawnianiem swojego przebiegu. Być może dlatego, że nie wychylam się nim za bardzo w żadną stronę :) Ale rzeczywiście może to być problem... Hm... Pomyślimy nad tym :)

   Usuń
 2. Pozycja na jeźdzca rzeczywiście jest chyba dobra dla "początkujących", najmniej bolesna moim zdaniem. Choć ja jej nie za bardzo lubię, bo czasem po prostu niczego nie czuję.

  Ważne jest przede wszystkim po prostu to, żeby nie uciekać od tego bólu przy rozszerzaniu się odbytu. Ja lubię ostatnio podejście na brutala, z tymże jak za pierwszym razem mocne i szybkie wejście mnie boli, to prosze o "wyjście", czekam chwilę aż się oswoję i zapraszam ponownie, bo wiem, że już bólu nie będzie ;)

  Pozdrawiam,
  Inny25

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej bym sposobu "na brutala" nie ujął :)

   Usuń
 3. Bardzo fajna notka, aż dziwne,że dopiero teraz zagościła na twoim blogu. Może to tylko moje odczucie, ale uważam że przed seksem analnym także warto także ogolić okolice ,,dziurki,, ( sam należę do grona ,,szczęściarzy,, (>_>) którym natura nie oszczędziła włosia w tamtych rejonach). W moim przypadku po prostu czuję jakby ktoś szarpał mnie za włosy, co samo w sobie nie jest przyjemne, z kolei po ogoleniu jest nieco lepiej.

  Generalnie w moim związku przyznam,że jest z tym problem - nie przepadam za rolą pasywa - kojarzy mi się to tylko z bólem,przykrym obowiązkiem i niechęcią do interakcji.Zwłaszcza,że zwykle robię to w pozycji (nie wiem jak nazwać) - leżę na brzuchu, a chłopak kładzie się na mnie i ,,daje z siebie tyle co fabryka dała,, - definitywnie nie polecam tej pozycji.
  Jednak też nie ukrywam,że bywają przyjemne chwile - szczególnie ważne jest nastawienie psychiczne - to fakt, a już zwłaszcza gdy ma się ,,chcice,, - w takiej sytuacji potrafiłem przyjąć penisa w pozycji na pagony (chyba w tej pozycji wchodzi go więcej niż w innych), wtedy faktycznie jest świetnie, ale prawdziwy odlot miałem w pozycji ,,na jeźdźca,,. Super sprawa.

  Może dzięki tym poradom zacznę się powoli do tego przyzwyczajać, bo w moim związku to trochę smutna sprawa. Jestem z chłopakiem trzeci rok a w gruncie rzeczy oddałem mu się raptem kilka razy. To smutne, ale jakoś nie potrafię się przemóc - chociaż ma on mniejszego, jest on gruby - jak sobie radzić z takim fantem ? Przyznam,że nie jestem jakiś doświadczony w tych kwestiach (to mój 1 szy i ma nadzieję ten jedyny chłopak).

  Jestem w impasie chłopak jest zadowolony gdy ja dominuje, ale też nie ukrywam,że przeze mnie stoczyliśmy trudny bój o mój tyłek :( i nie ukrywam, że w pewnym sensie czuję się winny,że nie potrafię w pewnym stopniu usatysfakcjonować w pełni chłopaka ( jest uniwersalny i sam ma często ochotę na bycie aktywem mimo,że tez lubi być pas)

  Mam jeszcze pytanie propos chorób i prezerwatyw. Jakie jest ryzyko,że w stałym związku złapałbym np WZW ? Od jakiegoś czasu w sumie uprawiamy seks bez gumy i w sumie nie ukrywam,że chyba warto wiedzieć o takich rzeczach (jakby co ja i partner jesteśmy sobie wierni, żadnych trójkątów,zdrad ani zatajeń itp -serio).

  Nie będę ukrywał,że dzięki tej notce nabrałem motywacji do spróbowania jeszcze raz - dziękuję.

  Blanche

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,

   Obawiam się, że jestem zbyt mało kompetentny, by odpowiedzieć Ci na pytanie o WZW. Myślę, że ryzyko jest małe - jeśli jesteście sobie wierni. Choć podobno WZW może latami nie dawać znaku - więc może lepiej się przebadać.

   Usuń
  2. Jeżeli Twój partner wcześniej miewał przygodne stosunki seksualne (szczególnie bez zabezpieczenia) lepiej jest się zbadać. Polecam udać się do najbliższego laboratorium analitycznego i poprosić o wykonanie badań na miano przeciwciał anty-HBsAg i anty-HCV
   Oczywiście możliwe są inne badania nawet bardziej miarodajne typu wykrywanie materiału genetycznego wirusa przy użyciu PCR, ale są one dużo droższe i nie są dostępne w każdym labolatorium

   Usuń
  3. Można sie zaszczepić na wirus.Niestety,nie każdy typ tej choroby ma szczepionkę

   Usuń
 4. Jeszcze mam 1 problem z seksem analnym - o ile w innych pozycjach jest nieco lepiej to choć pozycja na brzuchu jest dla mnie kłopotliwa, w pewnym sensie jest konieczna - mój chłopak twierdzi,że tylko wtedy może dość, i właśnie z tym mam problem - co zrobić by mógł on dojść w innych pozycjach ? Co może być przyczyną takiego a nie innego nastawienia ?

  Blanche

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu strasznie mnie boli :(

   Usuń
  2. Ciężko tutaj powiedzieć coś i doradzić, gdyż - że tak to ujmę - nie byłem, nie widziałem. Testowałem taką pozycję na sobie i nie bolała mnie. Więc być może albo za mało czasu poświęcacie na ćwiczenia rozciągające odbytnicę. Albo może problemem jest to, że Twój partner pcha do końca (po same jaja). Może przetestujcie opcję, w której Twoja odbytnica stymuluje tylko jego żołądź. Pobawcie się też kątem penetracji.

   Usuń
  3. Trzeba pamiętać, że tolerancja na ból jest tym mniejsza, im większy penis partnera :) A może po prostu musisz się najpierw oswoić z tym bólem, albo spróbować masturbacji analnej, żeby przygotować się na przyjemność z "tej" strony :)

   Pozdrawiam, Inny25

   Usuń
 5. Cześć, mógłbyś zrobic notkę 'Jak szukać chłopaka ? '
  Jesli juz jest to sorki ;)

  Mam 17 lat juz prawie 18 a wciąż jestem dziewica i ze względu na moje zasady nie chce sie puścić z przyjacielem czy kuzynem ktory jest na mnie niezle napalony. Niestety totalnie nie wiem jak znalesc ta druga połówkę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żyj własnym życiem, poznawaj ludzi, baw się. A partner znajdzie się sam :)

   Usuń
  2. Ja dodam też, że jeśli chcesz po prostu stracić dziewictwo, to dzwoń od razu do przyjaciela / kuzyna ;)
   A jeśli szukasz związek, to nie patrz na okładkę i nie bój się szukać i poznawać ludzi :)

   Pozdrawiam, Inny25

   Usuń
  3. :D widze ,ze nie tylko ja mialem przygody z kuzynem :o fakt ,ze to on pierwszy mi spenetrowal dziurke :D w wieku nielegalnym hehe

   Usuń
 6. Ciekawe, ale na razie nieprzydatne (dla mnie).
  A propos, Anonimowego, ja mam 21 lat i nadal jestem "dziewicą", a na horyzoncie brak jakichkolwiek facetów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdzie czas i miejsce, więc spokojnie :) Poznawaj ludzi, baw się dobrze i czuj się wspaniale w swojej skórze.

   Usuń
 7. Podoba mi się Twoja fizjologiczna bezpośredniość :) a mam pytanko, co się dzieje ze spermą, jeśli partner spuści się ,,w środku"? ;) :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się ją wysrywa :)

   Na gołego kutasa to polecam jednak tylko w stałych związkach - i to też przy zachowaniu bardzo wysokiej higieny i ostrożności. Nawet, jeśli partner nie ma żadnej choroby, to flora bakteryjna odbytnicy może być przyczyną infekcji błony śluzowej penisa.

   Usuń
 8. Siema chłopaki

  Trafiłem tutaj do Was, bo szukałem informacji w temacie analu.
  Umówiłem się na anal z facetem, który ma 22 centymetry penis.
  Dlatego też chciał bym się odpowiednio do tego przygotować.
  Dawno, bardzo dawno temu nie dawałem, a największy penis jaki przyjołem miał 17 cm.
  Mam kilka obaw z tym związanym;
  Czy taki duży dragal mi się zmieści?
  Czy będzie to w miarę przyjemne?

  Oczywiście sex będzie w pełnym zabezpieczeniu z użyciem żeli nawilźających.

  Poza tym, co tu przeczytałem macie jakiś inne rady lub wskazówki, jak sobie poradzić z przyjęciem takiego dużego sprzętu?

  Kusi mnie bardzo i szczerze jaram się maxymalnie, ale też mam pewne obawy.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. polecam rimming - ja się przejechałem na 26 cm i było zajebiście - w myśl zasady "jak się popieści, to się zmieści" :)

   Usuń
 9. Witam, mam pytanie do innych: czy przezerwatywy z różnego rodzaju wypustkami poprawiają odczucia stronie aktywnej / pasywnej?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję Ci DreamWalker! :) dzisiaj spotkałem się z chłopakiem, z którym już jakiś czas pisze... czytałem wiele Twoich wpisów albo nawet wszystkie i nie wiem czy bez Twoich wskazówek dał bym radę przezwyciężyć strach i pójść z nim do łóżka. co prawda seks był krótki, ale za to bardzo udany, krótko mówiąc było pięknie i niesamowicie. :)
  teraz będziemy się spotykać częściej i będziemy uprawiać seks bardzo często. ;)
  jeszcze raz Ci dziękuje i życzę powodzenia w... łóżku! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Drodzy
  Wie gościu co pisze, sypiam z facetami od 3 lat pierwszy raz to była porażka 😊 facet ok tylko ja spięty. Pól roku temu poznałem mojego faceta😊 jest cudowny, podczas pierwszego razu wkładam mu rękę w spodnie i się zląkłem tego bydlaka co go tan krył 😊 . Wyczuł sprawę był bardzo delikatny i pomógł mi się rozluźnić i potem wszedl, bylo bosko, sypiamy tyle ile się da i nawet jego duży rozmiar nie jest teraz problemem, kwestia rozluźnienia i może będę banalny ale uczucie tez jest ważne 😊 pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. ciesze sie bardzo ze trafilem na tego bloga, napisane mądrze, konkretnie, bez wulgaryzmów i bezpośrednio.
  Dziękuje!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Z przyjemnością stwierdzam ze bardzo fajny blog (chociaż w słownictwie nie przebierasz :D). Duzo ciekawych porad, mialem ostatnio blokadę przed analem, co dziwne bo chce uprawac seks z chlopakiem, jednak strach przed jego potworem stroche mnie paralizowal i nie byl to dla mnie szczyt przyjemnosci. Ale Twoje posty, pomogly mi w zmianie nastawienia. Dzieki wielkie dreamwalker!

  OdpowiedzUsuń
 14. Już wiem czemu mój pierwszy taz się nie udał. Poznałem jednego gościa i umówiłem się z nim. Jednak od razu wskoczyłem na głęboką wodę zamiast się przygotować. Miał duży interes i się nie zmieścił w moją dziurkę...

  OdpowiedzUsuń
 15. Witajcie. Mam 30 lat i jestem bisexualny. Mam żonę ale ... od 3 lat myślę o mężczyznach, ogladam filmy i podnieca mnie to tak bardzo. Używając wibratora przeżyłem juz orgazm punktu G... nie smiejscie sie proszę.
  czy waszym zdaniem istniejeozliwosc aby sie z kims umówić majac żonę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwość istnieje, tylko czy wypada?

   Usuń
 16. Hej, bardzo spodobał mi się artykuł, bo nie jest napisany sztucznie, tylko prosto, wyraźnie z przekazem, jak się kochać :)

  Mam mały problem. Podczas stosunku boję się, że jakieś drobne cząstki kału będą się wydostawać z odbytu po wyjęciu penisa. Miałem już takie nieprzyjemne doświadczenia. Czy to jest normalne i czy faktycznie dobrze zrobioną lewatywą pokazaną na filmiku (nawet z tymi przyrządami) jesteśmy się w stanie tego pozbyć, czy to taka natura już? Robiłem już taką lewatywę, ale nie wychodziło najwyraźniej... O, i czy taki zabieg trzeba powtarzać przed każdym seksem analnym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć
   Niekiedy lubię sobie poczytać o doznaniach i problemach innych i porównać ze swoimi doświadczeniami.
   Lubię dawać tyłka i też miałem problem ze skutecznym myciu tyłka w środku.
   Ale znalazłem sposób.
   Kawałek plastikowej rurki , w miarę sztywnej o średnicy ok 15 mm i długości ok 20 cm zaślepionej z jedego końca na okrągło żeby lekko wchodziła, a z drugiej końcówka nakręcana na wąż od prysznica. Na końcu(tym zaokrąglonym) wiercę szereg otworków np. 20-30 cienkim wiertłem- 1,5-2 mm . Nakręcam na wąż od prysznica,reguluje wode i wsadzam sobie jak najgłebiej. 10 min takiego mycia i można wsadzać nie tylko kutasa ale i język

   Usuń
 17. A w temacie przygotowan do anala konkrrtnie lewatywy czy istnieje jakas magiczna ilosc albo kompozycja plynu ktory wykorzystac do wlewu zeby nie przelac?! Rumianek i szalwia wlane przez odbyt ponoc ulatwiaja rozluznienie miesni oraz balansuja flore bakteryjna. Ale ile wlac?!

  Pozdrawiam koniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, to dobre pytanie do jakiegoś lekarza. Jest tu jakiś na sali?

   Usuń
 18. Witam,od jakiegoś czasu interesuje się sexem z facetem i przyznam że czytając tego bloga i oglądając te filmiki podjaralem się na maksa ale mam obawy czy będzie tak fajnie jak piszesz i mam pytanie czy sam mogę się doprowadzić do takich przyjemności jakie daje sex analny temu który wypina tyłek i jak samemu pieścić punkt G?Jak to zrobić?Wolał bym zobaczyć jak to jest za nim się z kimś umówie i czy napewno mi się z podoba...

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam, ostatnio miałem przyjedność pierwszego analu, tylko napotkał mnie problem , podczas seksu dostawałem tak jakby skurczy brzucha, uczucie jak bym się chciał wyprożnić na siłę, moim pytaniem jest da się tego jakoś pozbyć, bądź przyzwyczaić?

  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety organizm to nie maszyna i nie da się go o tak, przestawić. Być może z czasem reakcja będzie zanikać - bo będziesz się przyzwyczajał. Następnym razem polecam zrobić dłuższą grę wstępną.

   Usuń
 20. Hej. Jakiś czas temu miałem swój pierwszy raz... typowym spontan ale sam anal ok i odziwo spodobało mi się. Bólu nie było i fajne uczucie. Myślę czy poszukać kogoś na lepsze i głębsze doznanie. Gdyby nie ten blog to nie przekonalbym się że warto. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Również niedawno miałem 1 raz... spotkałem się z kolesiem przez neta. Ja 1,7 m a on 1,95 m ponad i już to mnie jarało. Koleś bardzo konkretny, wielkie dłonie i stopy, szerokie bary i to co najważniejsze wielkie bicepsy :P Powiedział, że ma dużego i miał... jak się rozebrał to oniemiałem... i się wystraszyłem - 22 cm gruby i potężne jaja. Spojrzał na mnie i powiedział, że "z takim chujkiem to mogę jedynie dać dupy". Obciągnąłem mu ale całość nie weszła. Podniósł mnie, scisnął i po prostu pokazał kto rządzi. Położył na plecach, nogi na pagony i powiedział: szerzej pizda. Powoli zaczął wchodzić, było świetnie i nie bolało. Do czasu. Wepchnął na maksa i juz nie było deliktanie. Zerżnął mnie jak sukę podduszając albo rozkładając ręce. Nie moglem się ruszyć a on mnie posuwał. Spuściłem się samoczynnie. Jak wyszedł to klęknałem mu obciagnąć i błagać o jeszcze. To na brzuch, położył się na mnie i j***ł. Coś pieknego :) i te bicepsy :P

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja mam taką małą uwagę co do ZJD - po wypróżnieniu niekoniecznie jest czysto. Niestety mam tą przypadłość i jak z facetem byłem pasem to i tak w pewnym momencie nabrudziło się (o poziomie odczuwanej żenady nie wspomnę).
  Ale poradnik fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Wygląda na to ze mało wyczysciles dupeczke.Zwykle dokładne wyczyszczenie zabiera mi około 60 minut lub więcej. Nigdy nie miałem przykrych niespodzianek i moj aktyw tez nie. Nadmienie fakt ze robi mi fisting i to dosc głęboki. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 24. z czego można sobie zrobić penisa oprócz wibratorów domowe sposoby

  OdpowiedzUsuń
 25. OHYDA w największym ohydnym i obrzydliwym wydaniu. Trzeba się leczyć to niewątpliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się lecz.

   Sam tę ohydę wygooglowałeś - a teraz się brzydzisz. To może być objaw choroby. Niewątpliwie.

   Usuń
 26. zespół jelita drażliwego wyklucza mnie kompletnie, a jestem urodzonym pasywym, połowe życia borykałem się też z pasożytami, próbowałem juz wszystkiego zeby usprawnic dzialanie jelit i... nic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam za sobą 23 lata męczarni z tą chorobą. Pół roku temu odkryłem dietę low FODMAP i objawy ustąpiły jak ręką odjął. Jest restrykcyjna, wymagająca dość, ale da się żyć. Totalnie tego wypróbuj. Polecam Ci stronę www.fodmap.pl

   Usuń
 27. Witam, nie doświadczyłem jeszcze seksu z facetem lecz często się masturbuje analnie i uwielbiam to, lecz nie potrafię doprowadzić do erekcji, ani do orgazmu mimo wielogodzinnej masturbacji i nie mam pojęcia dlaczego mimo tego że mię to że tak powiem "podnieca" , jakieś porady co do tego? Bo ani dodatkowe bodźce typu porno itd nie pomagają, z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam, nie doświadczyłem jeszcze seksu z facetem lecz często się masturbuje analnie i uwielbiam to, lecz nie potrafię doprowadzić do erekcji, ani do orgazmu mimo wielogodzinnej masturbacji i nie mam pojęcia dlaczego mimo tego że mię to że tak powiem "podnieca" , jakieś porady co do tego? Bo ani dodatkowe bodźce typu porno itd nie pomagają, z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 29. Wiecie co napiszcie uczucie jakie jest jak sie robi loda chetnie bym spróbował

  OdpowiedzUsuń
 30. bardzo seksowne obrazy: https://michalrutz.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Off topic, ale obrazy zacne, więc przeszło :)

   Usuń
 31. super to cudowne uczucie jak facet wchodzi do srodka wtedy jestem w raju nie samowite chciał bym mieć meża

  OdpowiedzUsuń
 32. Dzięki twoim radom mój pierwszy raz byl cudowny. Myślałem, ze będzie ciężko bo mimo dobrego przygotowania sie 25 cm partnera i 12 cm w obwodzie to duże wyzwanie. Na początku bolało ale wiem ze tylko i wyłącznie przez jego rozmiary. Wszedł calutki. Po same jaja. To było niezapomniane. Robił to tak świetnie, ze po 20 minutach ruchania mialem orgazm bez dotykania mojego penisa. A po kolejncych 20 minutach on doszedł ale ja znowu trysnalem bez dotykania penisa. :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Do pierwszego analu przygotowalem sie w 100% od lewatywy po rozluznienie. Nie mialem najmniejszego problemu wpuscic partnera z 19cm przyrodzeniem o sporej objetosci i to na brutala gdyz to byla moja fantazja. Do tego stopnia tego chcialem ze sam aktyw byl zaskoczony dzieki temu juz moj pierwszy raz byl naprawde ostry ale w pelni satysfakcjonujacy.

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca