SZYBKIE INFO:

3 MLN WYŚWIETLEŃ - DZIĘKUJĘ!!! :)

Dzień obfity we wpisy - 2 nowe i oba o seksie :)

Na HomoFascynacjach nowe opowiadanie - zapraszam serdecznie :)

BONUSY

Ciekawe pliki, materiały, programy, ebooki - wszystko, co uzupełnia zawartość tego bloga. Od geja dla gejów - by się rozwijać i dobrze bawić :)


***

HomoFUZJA - erotyczna gra planszowa dla par gejowskich

"jest REWELACYJNA. Jest prosta w obsłudze, a jednocześnie daje mnóstwo pomysłów na grę wstępną i seks analny"

Gra jest w wersji elektronicznej na system Windows i jest za friko. Mojego autorstwa.


Zasady są proste. Na początek wybieracie jedną ze 135 pozycji analnych (dołączyłem całą encyklopedię!). Będzie to pozycja, w której będziecie się kochać w nagrodę. Możecie też wybrać pozycję-niespodziankę (pokaże się dopiero, gdy jeden z graczy dojdzie na centralne pole).


Jednak nim ruszycie do ruchania - musicie się porządnie rozgrzać.

Gra więc losuje po 2 zadania do wyboru (z ponad 50 dostępnych w grze zadań). Polegają one w skrócie na zrobieniu swojemu partnerowi czegoś dobrego. Jeden gracz wybiera zadanie, a drugi ocenia, czy akcja go rozgrzała czy też nie :)

Jeśli tak - figurka gracza zbliża się do centralnego pola o jeden krok. Jeśli nie - stoi w miejscu.


Potem oczywiście następuje zamiana i drugi gracz robi dobrze pierwszemu. Im dalej w las, tym zadania są ostrzejsze a ciuchów na Was coraz mniej :)


Gra kończy się, gdy obaj gracze spotkają się na centralnym polu - wtedy też mogą skonsumować swoje narosłe podniecenie seksualne w wybranej pozycji analnej :)


Zasady są więc proste - trzeba tylko ściągnąć grę i zacząć się bawić do woli :)

"Gra jest świetna ;)
Ja i mój chłopak już korzystamy - często ;)"

***


Gay Sex Instructor

program, który nauczy Was gejowskiego seksu na 19 BILIARDÓW sposobów!

Liczba kombinacji jest - jak widzisz - astronomiczna - dzięki czemu masz a partnerem gwarancję, że nigdy Wasz seks nie będzie już dwa razy taki sam. Choćbyście od dziś jebali się po 100 razy dziennie do końca życia - nigdy nie uda Wam się powtórzyć układów.


Na początku - musicie wpisać swoje imiona (po lewej na górze). Poniżej macie liczbę punktów doświadczenia, jaką "naruchaliście" razem - na początku wiadomo - zero.

Poniżej decydujecie, czy chcecie dodać do seksu rimming (lizanie odbytu) i anal. Jeśli pozycje będą na "nie" - program nie będzie sugerował takich rozwiązań :)

Jeśli wybierzecie opcję Slow Sex - nie będziecie mogli przeskoczyć do następnego etapu, póki nie wypełni się pasek czasu.

Po prawej wyżej - wybieracie swojego sex instruktora :) Dodałem parę awatarów - na pewno znajdziecie taki, który Wam się spodoba :)

Poniżej możecie wybrać długość stosunku - krótko, długo lub w sam raz. W zależności od tego program będzie sugerował więcej lub mniej kroków.

Naciskając "Start" - uruchamiacie sesję treningową :)


Po prawej wyświetla Wam się zdjęcie, które sugeruje, co macie robić. Nad opisem / instrukcją na środku - macie nagłówek informujący, dla kogo jest to zadanie (tutaj jest "Zadanie dla Was obu", ale będzie też Gracz 1 lub Gracz 2 - tzn. Wasze imiona).

Nad zdjęciem instruktażowym macie pokazany poziom trudności - im więcej gwiazdek, tym trudniejsze jest zadanie - ale też dostaniecie za nie więcej punktów doświadczenia.

Ten szary pasek na środku to czas - aby nabijać punkty doświadczenia, musicie poczekać, aż pasek wypełni się w 100% - inaczej program uzna, że było "za szybko" i punkty przepadną.


Pod paskiem czasu macie 2 guziki. Dzięki nim możecie ponownie wylosować zadanie (spacją) lub przejść dalej (enterem). Ale uwaga - czas zeruje się wtedy i musicie działać od początku - nie ma oszukiwania :)

W przypadku, gdy została zaznaczona opcja "Slow Sex" - przycisk "Dalej" nie będzie widoczny, póki nie wypełni się pasek czasu.

Ot, taki opcjonalny przymus, żebyście nie ruchali za szybko :)

Na samym dole macie licznik z punktami doświadczenia - oraz czerwony jak krew w kutasie pasek postępu - pokazuje on, ile zadań już zrealizowaliście i ile dostało Wam do końca sesji.


Program można obsługiwać z klawiatury - dzięki czemu nie musicie używać myszki podczas igraszek (uczę się na błędach - w HomoFUZJI początkowo nie było klawiszologii, na co narzekaliście - już to poprawiłem :)

Program zawiera dość bogatą bibliotekę różnych form rozkosznych, gejowskich igraszek, zabaw, pozycji, formacji itd. Jego zadanie to przede wszystkim dostarczyć Wam inspiracji w łóżku.

A przy okazji zdobywać punkty doświadczenia, które są miarą Waszego wspólnego łóżkowego zżycia :)

Oczywiście program jest za darmo i działa na Windowsach (wymagania sprzętowe kosmiczne - jak chodzi Ci kalkulator, to to też ruszy :)

[POBIERZ ZA FRIKO]


***


DreamBoardy

gay moodboard nudity hygge nordic

gay moodboard garden fresh vegetables
gay moodboard medical

gay moodboardgay moodboard bath sauna naked nude bare feet

gay moodboard noir crimes city

gay moodboard countryside rustic style morning


gay moodboard sport team showers locker room naked players match rugby college league homosexual

[cdn.]

7 komentarzy:

 1. Dość ciekawe te gierki. Zawsze to jakieś podpowiedzi co można i w jaki sposób sobie dogodzić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak mogę zrobić pełen ekran?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to mam jakiś błąd :< bo mam takie małe okienko i ucina mi zadania itd

   Usuń
  2. Prześlij proszę zrzut ekranu na dreamwalker.pro(at)gamil.com - dzięki!

   Usuń
 3. Witaj :) piszę, aby zgłosić błąd z jakim u mnie wyświetla się GSI. Otórz nie mam całego okna aplikacji, ale wykadroweny środek przez co użytkowanie jest nie możliwe. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

  Dawid

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Dawidzie,

   Dziękuję za informację. Prześlij proszę zrzut ekranowy na dreamwalker.pro(at)gmail.com ("@" zamiast "(at)") - wraz z informacją, z jakiego systemu operacyjnego korzystasz.

   Z góry dziękuję!

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca