SZYBKIE INFO:

[16.06.2017] Dziś garść informacji o tym, jak uchronić swoją psychikę przed homofobią - zapraszam do czytania :)

piątek, 16 czerwca 2017

Prawda o homofobii, która najpewniej oszczędzi Ci sporo nerwów


Pomyje się leją. Wszelkiej maści "specjaliści" internetowi, domorośli "eksperci" od ludzkiej seksualności, wytłumaczą Ci, dlaczego "pedalstwo" to zboczenie, grzech i utrapienie.

Żeby znieść to ze względnym spokojem trzeba ukończyć 30-letni kurs medytacji. Ewentualnie zrozumieć jedną, prostą rzecz na temat homofobii: te pomyje NIE są kierowane tak naprawdę pod nasz tęczowy adres...

Więc pod czyi?


Homofobi rzygają inwektywami na lewo i prawo, plują jadem, buchają zaraźliwą agresją i grzęzną w powodzi kretynizmów - ale tak naprawdę oni nie mówią o nas, gejach.


Oni mówią o swoim wyobrażeniu gejów.


O obrazach, jakie noszą w swoich ciasnych główkach. O fantazjach, jakie mają na temat gejów. O swoich chorych imaginacjach skonstruowanych ze skrawków informacji.

Wyobrażają nas sobie jako siewców wirusa HIV, pedofili i seksoholików.

Podczas gdy większość homofobów nie zna ani jednego geja.

To znaczy myśli, że nie zna.

Bo wyobrażają sobie, że skoro facet nie nosi kolorowych piórek w dupie i nie obsypuje swojego nagiego, nasmarowanego olejami ciała cekinami - to pewnie gejem nie jest.

Tacy ludzie egzystują, nie wiedząc, że gej właśnie pomógł im pozbierać rozsypane zakupy na ulicy, ostrzygł ich czy udzielił im pierwszej pomocy.

Tacy ludzie wyzywają swoje imaginacje dotyczące gejów. Nienawidzą obrazów, jakie ICH zboczona wyobraźnia produkuje w ich głowach.

Poniżają swoje własne halucynacje o gejach.

A tak naprawdę...
...o nas wiedzą.

Nie znają nas. Nie rozumieją. I nie chcą znać ani rozumieć.

I czego tu od nich wymagać. Skoro tak naprawdę nic nie wiedzą o sobie samych. Nie znają siebie. Nie rozumieją samych siebie. I nie chcą znać ani rozumieć.

Jest garstka naukowców, która bada nasz fenomen. Mała grupka intelektualistów, która podchodzi do tematu homoseksualności z ciekawością. Reszta to motłoch bez refleksji.

Dlatego osobiście nie walczę o tolerancję i akceptację homoseksualizmu. Bo to strata czasu. 

Homofobia istniała, istnieje i będzie istnieć - może być tylko pudrowana, maskowana. Musimy wziąć to na klatę. Tym bardziej, że jest spora szansa, że homofobia jest uwarunkowana w jakimś stopniu genetycznie.

To, o co walczę, to równe prawa dla osób LGBT+.

Nie potrzebuję akceptacji homofobów, żeby żyć. Nie potrzebuje ich tolerancji, by być szczęśliwym. Nie potrzebuję ich pozwolenia, by istnieć.

Nie potrzebuję ich sakramentów, błogosławieństw i uwielbienia.

Chcę tylko, byśmy mogli w spokoju ułożyć swoje życie po swojemu. I żeby nikt nie przekraczał gejowskiej (ni żadnej innej) nietykalności osobistej.

Tylko tyle. I aż tyle.

Zostawmy tych upośledzonych ludzi.

Wchodzenie z nimi w jakąkolwiek polemikę uważam za dobrowolne taplanie się w żrącym gównie. Zgodnie z zasadą, że wzmacniasz to, na czym się koncentrujesz - nie koncentrujmy się zbyt długo na ich kretynizmach.

Pamiętajmy, że my z ich nienawiścią i lękami stykamy się - nawet jeśli często - to od czasu do czasu. A oni żyją w tym mentalnym szambie cały czas.

I to jest dla nich najgorsza kara, jaką mogą mieć. Życie z zatrutym umysłem najgorzej godzi w jego właściciela. Bo żyje on w zatrutym świecie własnych toksycznych imaginacji.

Świecie wirtualnych zagrożeń.

Marnuje swoją cenną energię i czas (a więc życie) na walkę z czymś, co mu nie zagraża w żaden sposób.


Czy to oznacza, że namawiam do bierności?


Nic bardziej mylnego.

Róbmy, co w naszej mocy, byśmy kiedyś mieli szansę na założenie tęczowych obrączek - jak reszta cywilizowanego świata. Na złożenie sobie przysięgi. Na ochronę prawną tego, co wspólnie tworzymy.

Ale nie zróbmy też coś, byśmy sami nie wyczerpali się nerwowo z powodu tych ludzi, których myślenie jest ograniczone, prymitywne i psychotyczne.

Ich lęki, nienawiść, frustracje - to nie nasz problem.

Ale jeśli ktoś podnosi rękę na geja - powinien mieć tę rękę zakutą w kajdanki.

Jeśli któreś z nich posunie się do fizycznej agresji, bo jest ograniczony umysłowo - to powinien być także fizycznie.

Kropka.

23 komentarze:

 1. O kurczę, świetny wpis :)
  Dużo prawdy, niestety zwykle proza życia utrudnia trzymania się jej :(
  Ale jakoś trzeba sobie radzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!

   Kwestia podejścia, wierz mi.

   Spójrz na ich nienawistne wpisy i pomyśl, że oni po prostu rozmawiają ze swoimi fantazjami na temat gejów.

   I tyle.

   Usuń
 2. Każdy szanujący się naukowiec powie, że homoseksualizm jest w stu procentach naturalny. Ciekawym jest fakt, że u półtora tysiąca gatunków zwierząt (m.in. lwów, żyraf, delfinów, ośmiornic czy muszek owocowych) zaobserwowano częste zachowania homoseksualne, a homofobię stwierdzono tylko u Homo sapiens, więc nasuwa się pytanie: co jest nienaturalne? Odpowiedź jest oczywista. Nie winię jednak homofobów za ich żałośnie ograniczone umysły, bo to nie ich wina, że są ciemnymi półgłówkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się wszystkimi dostępnymi członkami :)

   Usuń
 3. Moim zdaniem to wszystko jest poprostu chore. Zawsze kiedy pytam takiego homofoba, dlaczego tak uważa to albo nie ma nic do powiedzenia, albo jeździ po jakiś starych stereotypach o nas. Naprawdę nie rozumiem takich ludzi, niestety z mojego otoczenia jest takich sporo. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współczuję. Trzymaj się mocno! I pamiętaj, że łatwiej od zmieniania otoczenia można... zmienić otoczenie.

   Usuń
 4. Homofobia jest efektem bied umysłowej i intelektualnej społeczeństwa. Ludzie w ogóle nie są świadomi złożoności istoty życia i zjawisk jakie nim rządzą. Ba, oni nawet nie chcą tego poznać, tylko żyją w swoim wąskim i pozbawionym perspektyw świecie, upraszczając wszystko do niezwykle krzywdzących obrazów po to tylko by nie zaburzyć swojego pozornego ładu. Osobiście od dawna byłem świadom ograniczenia ludzi, ale dopiero pójście na studia medyczne pokazało mi jak ogromnym jest to problemem. Kiedy zestawiam ze sobą podejście do homoseksualizmu mojego starego środowiska w którym się obracałem, a obecnego uniwersyteckiego to jest niczym niebo a ziemia. Tam przyznanie się choćby do akceptacji homoseksualizmu spotykało się ze skrajnie negatywnymi reakcjami, tutaj jest to rzecz zupełnie naturalna i respektowana. Osoby homoseksualne funkcjonują nie tylko wśród społeczności studenckiej, ale również wśród kadry naukowej i dla każdego jest to norma. Przykrym jest to, że przyczyną tak poważnego problemu jak homofobia jest zwykle niewyedukowanie ludzi i wąska perspektywiczność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełna zgoda. Też mam podobne obserwacje. Dzięki za komentarz!

   Usuń
 5. Dream, jakie ładne nowe profilowe :) Maks

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam i śledzę ten blog już od dawna. Za każdym razem nie mogąc oderwać się, przed końcem artykułu :P Oby tak dalej !!! Może jakiś konkurs ?! Najładniejsza pupa np ? :D Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :)

   Konkurs na ładną pupę. Hmm... Nie ma problemu. Przysyłaj swoje foto haha :D

   Usuń
 7. Autorze jak poznałeś swojego obecnego chłopaka? Jak czytałem bloga to jakaś ciekawa historia podobno :)
  I chciałem spytać gdzie poznawać chłopaków, myślisz,że fellow albo inne serwisy to dobre miejsce? I czy na żywo mamy szansę spotkać miłość, spontanicznie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś o tym opowiem. To może być całkiem ciekawa historia :)

   Fellow to dobre narzędzie - jeśli wiesz, jak z niego korzystać :) Sprecyzuj swoje cele, bo "poznawać chłopaków" brzmi nieco mało konkretnie :)

   Usuń
 8. Mnie tak osobiście nie przekonają nigdy argumenty, typu "Jest u zwierząt - to naturalne". U zwierząt występuje też kanibalizm, kazirodztwo i inne takie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy, że co? Że homoseksualizm nie jest naturalny u ludzi? Żeśmy go sobie wymyślili?

   I w ogóle co to za porównanie - kanibalizm, kazirodztwo i homoseksualizm. Zapomniałeś dodać prostytucji, narkomanii i obgryzania paznokci.

   Usuń
 9. Dream, czytałem twój post o gej darze i użyłeś tam słowa gejątko, które mnie absolutnie zachwyciło :)
  I stąd moje pytanie, co byś czuł, gdybyś trzymał na rękach kilku miesięczne gejątko, wiedział byś, że malec na 100% będzie gejem :) Dumę, wzruszenie, czy strach o jego przyszłość? :D Mam fantazję dzisiaj, Maks ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wszystko jednocześnie.

   Sama orientacja może nie jest jeszcze powodem do dumy (ani do wstydu - po prostu jest cechą człowieka) - natomiast wzruszenie pewnie tak :)

   Tym bardziej, jeśli byłoby to moje gejątko :)

   No ale nie zanosi się na to, żebym został ojcem, więc luz :)

   Usuń
  2. kto wie :) Byłbyś świetnym ojcem, tak myślę :)
   Wiem orientacja to tylko cecha, ale szczerze na tym blogu chcę idealizować homoseksualność, ot tak po prostu. Chociaż niech w jednym miejscu mówi się, o niej z podziwem. Pozdrawiam :)

   Usuń
 10. Dream z całych sił, życzę Tobie i partnerowi abyście doczekali się takiego słodkiego gejątka :)
  Może musicie częściej praktykować analnie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mi się wydaje, że to tak nie działa :)

   A za życzenia dziękuję. Chociaż nie jestem przekonany, że bym chciał wejść w rolę ojca.

   Usuń
  2. Właściwie prsyszła mi do głowy taka dziwna myśl,że gdybym miał macicę a ty bardzo byś chciał być ojcem to bym ci jej użyczył heh ;) Tak bardzo fascynujący jesteś, że warto by było się poświęcić, ale po namyślę stwierdzam, że musiałbym Cię kochać, bo dziecko to poważna sprawa jednak. Cóż dziwna rozkminka :) Maksik again

   Usuń
  3. Właśnie trafiłeś na pozycję 1. najbardziej oryginalnych komplementów, jakie dostałem :)

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TOP 10 miesiąca