NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

wtorek, 12 kwietnia 2016

Mariah dała świetny koncert!


Byłem wczoraj w Krakowie na Tauron Arena - w jedynym miejscu w Polsce, gdzie mężczyźni hetero ewidentnie stanowili mniejszość seksualną :) Maryśka to wielka idolka mojego chłopaka - więc cóż innego mógłbym podarować mu na urodziny, jak nie jej koncert?

Prawda, że piękny zbieg okoliczności? :) Mariah musiała wejść w jakieś telepatyczne porozumienie z moim chłopakiem i przyjechała do niego wprost na imprezę urodzinową. Cóż - piękniej zestarzeć się nie można. Mowa tu i o moim facecie, jak i o Maryśce :)

Ja co prawda do jakichś specjalnych fanbojów Mariah się nie zaliczam, ALE musiałbym być kompletnym muzycznym ignorantem, gdybym nie umiał docenić jej spektakularnych osiągnięć i zjawiskowego wręcz wydzioru. Który na żywo brzmi jeszcze bardziej spektakularnie, niż na nagraniach.

Dlaczego o tym piszę? Bo zastanawiam się, kto z Was także tam był :) Dajcie znak! Buźki :-*

PS To, co interesowało mnie niemniej od spotkania z Carey, to jej hiperseksowni tancerze, którzy często wili się bez odzienia po scenie. A poza sceną... Cóż - wyciekł taki oto śliczny obrazek (co porabiają w szatni :D )
3 komentarze:

  1. Ogromny :*! Byłem tam ze swoim chłopakiem, koncert był odlotowy, a Mariah wprost boska. Przez cały koncert staliśmy, bawliśmy się pozytywną energią, a mój chłopak śpiewał razem z nią i patrzył jak w obrazek na swoją idolkę ^^ kiedy polska publiczność przestanie zapijać się piwem na koncertach i zacznie się tak naprawdę bawić...

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie chłopak nie zabrał, wręcz powiedział, że nie pojedzie bo jej nie lubi :P także odpuściłem...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca