NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

środa, 24 grudnia 2014

Najlepsze Gejowskie Życzenie na Święta!


Mój Drogi Czytelniku!

Z okazji wiadomo-jakiej chciałbym Ci złożyć najlepsze gejowskie życzenie, jakie gej gejowi może złożyć...

Życzę Ci, abyś stał się facetem, z którym chciałbyś być.

Facetem, którego będziesz kochał nad życie. Dla którego będziesz to życie w stanie poświęcić.

Życzę Ci tego - o ile jeszcze tym facetem nie jesteś :)

Życzę Ci, żebyś był na tyle seksowny, byś sam sobą mógł podniecić się w lustrze. Byś był na tyle bogaty, żebyś stał się swoją własną blacharą. Na tyle inteligentny i elokwentny, byś sam zachwycił się magią swojej osobowości.

Nie, nie mówię o zakochaniu się w sobie. Ale o kochaniu siebie.

Zakochanie idealizuje, więc doprowadziłoby Cię do narcyzmu.

Kochanie samego siebie to nie jednorazowy akt. To proces budowania relacji z samym sobą.

To odkrywanie swoich najgłębszych pragnień i gotowość, by w sposób ekologiczny (nieszkodzący nikomu) je realizować. To odwaga, by być szczerym z samym sobą. To bycie swoim własnym najlepszym przyjacielem, kochankiem i partnerem. To podchodzenie do siebie z wyrozumiałością, na którą nie stać już (prawie) nikogo.

To patrzenie na siebie oczami ukochanej osoby, to myślenie o sobie dobrze - z szacunku do siebie, a nie, by zatuszować jakieś wady. To podróż, w której wszystko może się zdarzyć. Podróż dla najodważniejszych.

To Twoja najważniejsza relacja w życiu. Dbaj o nią.

Idź drogą, którą podążam ja.

W tym roku dałem sobie sporo wyrozumiałości i życzliwości. Dałem sobie lepsze zdrowie, bardziej umięśnione ciało, gładką i młodą skórę. Dałem sobie czas na swoje pasje i marzenia, na zatracenie się w transie kreacji. Dałem sobie górę pieniędzy, które wydałem tak, jak chciałem.

Dojrzałem bardziej.

Życzę Ci, by relacja Ciebie z Tobą była także bardziej spełniona, głęboka i prawdziwa. By dawała Ci jeszcze więcej najintymniejszej satysfakcji, jaką można sobie wyobrazić w życiu.

Całuję mocno tam, gdzie lubisz, i do napisania już niebawem! :)
DreamWalker

6 komentarzy:

 1. Dzieki i wzajemnie i proszę zrób artykuł o goleniu miejsc intymnych

  OdpowiedzUsuń
 2. W imieniu swoim i innych czytelników tego świetnego bloga dziękuję za życzenia i życzę również Tobie dużo zdrowia, wytrzymałości, cierpliwości i miłości ze strony najbliższych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! :)

   Usuń
  2. Dołączam się i też życzę najlepszych świąt jakie mogą być ;-)

   Usuń
 3. kochany taki świąteczny post i u mnie taka świąteczna sytuacja ;)
  oczywiście życzę Ci wszystkiego dobrego samych ekscytujących orgazmów ale co ważniejsze z wybrankiem Tw życia ;) jeśli go nie ma życzę Ci abyś się zakochał ze wzajemnością ; ) Wesołych ;)
  Oki teraz moje pytanie, moja sytuacja :P
  byłem na święta u jednej z ciotek (kuzynka mojego taty ) która ma syna ( mój kuzyn ) i rzecz w tym ze bardzo mi się spodobał rozmawiał ze mną o moich zainteresowaniach a dodam że zbyt męskie to one nie są ;) pociąga mnie też seksualnie mimo że facetem z moich erotycznych snów nie jest wręcz przeciwnie ;) jedyne co się zgadza to owłosiona klata i nogi ;)
  ma dziecko ale jest po rozwodzie ich związek był baaardzo krótki :)
  często na mnie patrzał , głównie na nogi i usta :)
  moja intuicja mi mówi ze go kręcę może chciałby przeżyć jakieś ciekawe doświadczenie erotycne , hmmm dream co o tym sadzisz ? :)
  jest coś złego w uprawianiu sexu z kuzynem ? takim trochę dalszym ale jednak kuzynem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia! :) I oczywiście je odwzajemniam :)

   A odnośnie kuzyna. Cóż - intuicja podpowiada Ci, że możesz zrobić mały krok naprzód i sprawdzić, jak to z nim jest. Spytaj go, czy zna jakiegoś geja i co o nich sądzi - na przykład. Ja tutaj nie mogę Ci zbyt wiele pomóc, bo nie jestem na Twoim miejscu i nie będę. Musisz bazować na swojej intuicji i przeczuciu.

   A czy jest coś złego w uprawianiu sexu z kuzynem? Spytaj swojego sumienia i sumienia Twojego kuzyna. Jeśli nie - to ok. Nikt Was osądzać nie będzie, tym bardzie ja :)

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca