BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

środa, 31 grudnia 2014

Życzenia Noworoczne

Sylwestrowe Wystrzały :)

Moi Mili! Jako że nie mamy żadnej sposobności, by nie pozwolić tej matematyczno-metnalnej iluzji przepływu czasu powiedzieć STOP - musimy się póki co zgodzić z tym faktem: rok 2014 właśnie się kończy. Czego mogę Ci życzyć?

Tak naprawdę jutro rano niewiele się zmieni, to jednak wszyscy zdajemy się ulegać tej fatamorganie o "lepszym" i "gorszym" roku. Życzę Ci, byś nie musiał robić takich zestawień, ani uciekać w świat kalendarzowej obłudy, dostrzegając w końcu, że jedyne, co naprawdę posiadamy, to TEN moment.

TEN moment.

Zaraz, zaraz... TEN moment.

To zatrważające dla naszego ego, że te właśnie litery, które teraz czytasz, to na TEN moment cały Twój świat. Życzę Ci więc - korzystając z tej właśnie sposobności bycia teraz całym Twoim światem - byś się w nim w pełni rozsmakował.

Byś siadał wieczorami na bujanym fotelu, popijał ulubiony napój, słuchał ulubionej muzyki i w myślach - lub na głos - komentował tylko to, co w danej chwili widzisz, czujesz i słyszysz.

Bo to dobry sposób na nauczenie się celebrowania teraźniejszości. Nie potrzebujesz do tego Sylwestra ani żadnej innej obłudy wynikającej z przypadkowego zastosowania systemu dziesiętnego - i to na dodatek używanego do liczenia dziejów ludzkości od narodzin pewnego pana z brodą.

Pamiętając, że jesteś tylko w teraźniejszości - ucz swój umysł zatrzymywać się w niej i na niej. W ten sposób odkryjesz to, co prawdziwe - że masz tylko... i aż takie możliwości, jakie daje Ci chwila obecna.

A ona bezczelnie kusi, byś rozsiadł się wygodnie i napił herbatki.

Baw się dobrze zatem :)
DreamWalker

PS Jeśli masz oberwać fajerwerkiem, to tylko takim:


6 komentarzy:

 1. Piękne słowa :) Życzę Ci również tego samego, rozwijania swych pasji, WSZYSTKIEGO CZEGO PRAGNIESZ ( przepraszam ale nie wiem jak ująć te życzenia tak jak ty to zrobiłeś). I dalszego owocnego prowadzenia bloga, bo pozwalasz ludziom zrozumieć kim są i czego pragną :)
  Pozdrawiam Łukasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. szczerze to myślę podobnie do Ciebie :) Dzień jak każdy inny :)
  Dzięki temu blogowi inaczej postrzegam życie, milość i to co kiedyś doprowadzało mnie do szału staram się opanować :) Jesteś kim kto potrafi mnie na kierować na dobrą drogę i z każdym dniem bardziej akceptuje to ze jestem gejem. Dziękuję Ci za to i życzę Ci aby ten blog rozwijał się w 2015, myślę że jeszcze wiele się od Ciebie nauczę :) no i zdrowia bo to najwazniejsze ;)
  ~Dominik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia zdrowia - ostatnie dni pokazały mi, że nic nie jest tak ważne jak ono. Cieszę się też, że ten blog pozwala Ci bardziej siebie zaakceptować. Bez tego nie można być szczęśliwym człowiekiem. Łączę pozdrowienia, DreamWalker.

   Usuń
 3. Wow, nie miałbym nic przeciwko takim fajerwerkom! :O :)
  Wszystkiego dobrego! :) Samych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! :)

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca