BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

piątek, 28 października 2016

DreamWalker Story [11]: Ból życia


Doba piąta. Z treści wymiocin wywróżyłem, że wchłonęła się mniej więcej połowa opiatów przeciwbólowych. Z trudem łapiąc ostrość wzroku, spojrzałem na zegarek - była 4:40 rano. Miałem jakieś 1,5-2 godziny, żeby się ogarnąć.

Spokojnie ubrałem się, spakowałem, uporządkowałem rzeczy i położyłem do łóżka. Wyciągnąłem komórkę:

- Pogotowie? To za moment wróci. Ktoś musi mnie stąd zabrać.
- Znów? - zapytał znajomy głos ratownika.
- Znów.

sobota, 15 października 2016

Pamiętniki Rozkoszy - patent, jak mieć gejowski seks życia


Seks życia to owoc Twojej (oraz Twojego partnera) inteligencji seksualnej. To efekt Twojego doświadczenia, wyczucia, ale jeszcze czegoś więcej - umiejętności wyciągania ze swoich doświadczeń konstruktywnych wniosków i dostrzegania wzorców.

Dziś zaproponuję Ci metodę, która pomoże Ci dotrzeć do głębi Twoich seksualnych potrzeb. Otworzy Twoje ekstatyczne czakry i pobudzi Twoją erotyczną wyobraźnię.

środa, 12 października 2016

Oni chcą, żebyś patrzył (i walił) - czy internetowy ekshibicjonizm to coś złego?


Ostatnie lata to rozkwit internetów. I - co za tym idzie - prawdziwa powódź internetowego ekshibicjonizmu.

Już podobno 25% Polaków (tak podało Dzień Dobry TVN) opublikowało w Internecie swoje nagie ciało lub opublikowało swoje intymne zbliżenie. Rośnie też popularność serwisów, na których można dzięki temu nawet zarobić.

Ciekaw byłem, co mają do powiedzenia na ten temat seksuologowie. I czy to zjawisko w jakiś sposób jest szkodliwe.

poniedziałek, 10 października 2016

12 porad, jak zrobić pięknego loda


Seks oralny to taki ulepszony pocałunek. Otaczając swymi ustami czyjegoś drąga, wyrażamy więcej, niż 1000 słów: zachwyt nad jego kształtami, sympatię, oddanie. Mówimy tym aktem "Chcę dla Ciebie dobrze".

Powstaje pytanie: jak robić loda, aby kutas narysował Ci spermą na twarzy piękny uśmiech - oto kilka porad :)

niedziela, 9 października 2016

3 powody, dlaczego nie warto mieć dużego kutasa


W teorii - wielki kutas jest czymś cudownym. Wabiłby gejów jak światło ćmy. Jednak gdyby się nad tym głębiej zastanowić - wielki penis nie jest taż tak świetny, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?

poniedziałek, 3 października 2016

Seksualna frustracja - jak sobie z nią skutecznie poradzić


Chyba z 5 razy w tygodniu dostaję maile dotyczące seksualnej frustracji. Piszące osoby mają problem z tym, że bardzo im się chce, ale nie mają z kim. Przez co szukają okazji na szybki seks bez zobowiązań - a bez tego po prostu dostają pierdolca.

Na seksualną frustrację składa się kilka rzeczy - na niektóre mamy wpływ, a na niektóre nie. Oto, jak to działa. I jak to zmienić.

niedziela, 2 października 2016

Po co Ci życiowe cele - czyli sztuka przełamywania lęku i sięgania po to, czego pragnieszOd lat żyłem w pewnego rodzaju "buddyjskiej próżni" - ucząc swój umysł, by żył tym, co jest tu i teraz. By zakwestionował swoje potrzeby i pragnienia. By w 100% cieszył się tym, co jest tu i teraz.

I udało się.

Stałem się kapsułą spokoju i szczęścia w świecie pełnym chaosu i szumu.

Aż nastały wakacje. I odwiedziłem daleką rodzinę. I...

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca