NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

niedziela, 9 października 2016

3 powody, dlaczego nie warto mieć dużego kutasa


W teorii - wielki kutas jest czymś cudownym. Wabiłby gejów jak światło ćmy. Jednak gdyby się nad tym głębiej zastanowić - wielki penis nie jest taż tak świetny, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego?


1. Stajesz się sex zabawką


Geje by Cię pożądali, ale w ich oczach to Twój kutas byłby pierwszoplanowym aktorem. Ty najwyżej mniej lub bardziej interesującym "dodatkiem" do własnych genitaliów.

Pytanie, czy na pewno byś tego chciał?

Nigdy bowiem nie miałbyś pewności, czy Twój partner jest z Tobą dla Ciebie. Czy dla Twojego drągala.

2. Możesz zasłabnąć podczas erekcji


Im większy sprzęt, tym więcej krwi może wziąć w swoją objętość. A to niestety oznacza, że mniej dociera do Twoje mózgu. Grozi to utratą przytomności. Takie przypadki podobno zdarzają się tym, którzy dysponują naprawdę gigantycznym sprzętem.

3. Problemy z analem


Nie każda dupa czerpie przyjemność z gigantycznego sprzętu. Wjeżdżanie w tyłek takim zjawiskiem niestety może skończyć się zupełnie przed czasem, gdyż Twój partner może po prostu konać z bólu.

I dupa z analem.

***

Choć posiadanie dużego kutasa nie jest może najlepszą opcją na świecie - podpatrywanie przerośniętego sprzętu w akcji może być zajęciem nader przyjemnym :)











2 komentarze:

  1. OoOo! Toż ten ostatni to jakiś MONSTER!

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tym analem nie do końca tak przechlapane... Jestem biseksem po trzydziestce. Zawsze kręciło mnie wymacanie się z kumplem, doprowadzenie się wzajemnie, a potem wojskowe zabawy jajami. Mając 27 lat przełamałem się i spróbowałem analu (pas). Koleś miał przeciętnego kutasa, tak na oko z 14 cm, ale dla mnie to był potworny ból, co właśnie mi się spodobało, bo poleciałem w zasadzie bez użycia rąk i z taką siłą, że do dziś nie wystrzeliłem mocniej. Mam dildo mojej laski ok 14cm, ale to nie jest ten ból już, więc jak bym spotkał kolesia z kutasem, który wywoła u mnie to samo, co kiedyś tamtem, to jestem jego :) No i dildo nie zdominuje, nie pachnie facetem... :)

    OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca