BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

piątek, 12 kwietnia 2013

Mapa męskiego ciała - strefy erogenne, których możesz jeszcze nie znać

W starożytnej Grecji seks dwóch mężczyzn uchodził za doskonałość i wzór. Czerpano z niego maksymalną rozkosz nie tylko dlatego, że nie groziło to niechcianą ciążą, ale również dlatego, że nikt tak nie zna męskiego ciała jak... drugi mężczyzna. Po latach uprawiania seksu znamy siebie i swoje ciała. Ale czy na pewno niczym nas już nie zaskoczy?

Jest w ciele mężczyzny sporo zakamarków, które można zwiedzać, oraz punktów, które można nacisnąć, żeby było przyjemniej. Większość z nich znamy - oczywiście mowa tu o penisie, jądrach czy odbycie. Jak się jednak okazuje - są jeszcze inne punkty, których dobre popieszczenie może nie da orgazmu, ale ich drażnienie może doprowadzić nas, facetów, do ekstazy. Przygotowałem ich dokładny spis wraz z instrukcją obsługi. Ciekawe, czy znasz je wszystkie...?Włosy

Któż nie lubi czochrania? :) A jeśli ktoś twierdzi, że nie lubi, to niech kupi sobie taki magiczny przyrząd do masowania skóry głowy. Można go pomylić z trzepaczką do jajek, różni się jednak od niej tym, że druty rozchodzą się w różne kierunki i zakończone są masującymi kuleczkami. Wsuwają się one między włosy i przeżywasz istny odlot! Nie wierzyłem, póki nie spróbowałem. Nie jestem pewien czy to podniecenie seksualne, ale na pewno jest to doznanie bardzo przyjemne i związane najpewniej z eksplozją endorfiny.


Uszy

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak często się o nich zapomina. Dla sporej części facetów lizanie małżowiny usznej lub nawet delikatne jej miętolenie palcami jest świetną rozrywką i daje sporo przyjemności. Zatem warto sobie o tym miejscu przypomnieć i zatrzymać się tam, zamiast od razu ssać pałę! :)

Szyja

Gdy kot lub pies przewraca się na plecy i odsłania właśnie szyję - jest to znak całkowitego oddania i zaufania swojemu panu. Zauważ też, że w geście złości pochylamy głowę ku przodowi, szyję zasłaniając - tak ważna jest ona dla nas i naszego przetrwania. W końcu biegną tamtędy tętnice, gardło i inne bebechy - coś, czego przerwanie grozi utratą życia. Jeśli więc wycałujesz swojemu partnerowi szyję - zyskasz jego uległość i zaufanie...

Kark

Skoro już jesteśmy przy zachowaniu zwierząt, to przytoczmy przykład lwów. Gdy samiec zaczyna kopulować z samicą, podobno przygryza jej kark, aby nie mogła się wyrwać, podczas gdy on ją chędoży. Cóż za zwierzęce odruchy dominacji i uległości budzi ten gest również w nas. Warto więc, szczególnie będąc partnerem dominującym, sprawdzić ten sposób i wgryźć się w jego kark jak w kawał smacznego mięsa :)

Sutki

Podobno ich stymulacja sprawia przyjemność około 30% mężczyzn. Jeśli do nich należysz, może nawet jesteś zdolny do przeżycia czegoś na kształt "sutkowego orgazmu". Z doświadczenia wiem, że objawia on się nasileniem takich doznań, jak chęć przytulenia się do kogoś i uległość. U mnie pojawia się... dziwne wrażenie w ustach. A po jakimś czasie pojawiają się cudowne doznania. Podobno każdy przeżywa to inaczej. Sprawdź.

Boki

Wieść niesie, że między dolną krawędzią żeber a szczytem kości miednicy, gdzieś po środku, po obu bokach męskiego ciała, znajdują się podobno zwoje nerwowe, których stymulacja przyspiesza osiąganie orgazmu. Czy to prawda? Pozostaje nam sprawdzić. Mnie osobiście sprawia dużą satysfakcję psychiczną podczas seksu, gdy partner obejmuje mnie w tym miejscu - gdy czuję tam ciepło i uścisk. Daje mi to poczucie bliskości.

Plecy

Delikatne smyranie pleców - szczególnie dolnej ich części, szczególnie wzdłuż kręgosłupa i szczególnie, gdy mamy gęsią skórkę (a do tego musi być trochę chłodnawo) - daje niesamowite efekty i można się tam bawić godzinami. Mnie to potrafi doprowadzić do ekstazy i zbudować ogromne poczucie bliskości z partnerem.

Odbyt

Pieszczenie palcem samego odbytu - nawet bez wkładania - jak również jego okolic (wnętrze pośladków) potrafi być miłą i przyjemną zabawą. Wchodząc w odbyt, kilka centymetrów głębiej, od strony brzucha, trafisz na męski punkt G, którego masowanie potrafi wywołać orgazm analny.

Stopy

Ostatnie badania naukowe wykazały, że większość kobiet, która cierpiała na anorgazmię (niezdolność do przeżywania orgazmu), cierpiała także na syndrom zimnych stóp. Ich rozgrzanie zakończyło problem. Pani doktor, która przeprowadzała badania, uważa, że śmiało te wnioski można przełożyć również na facetów. Jednak nawet, jeśli nie masz / macie problemów z dostarczaniem sobie orgazmów, to i tak warto zadbać o stopy - rozgrzewając je w ramach gry wstępnej np. masażem. Być może chęć zachowania ciepła w tej części ciała jest przyczyną, dla której tak wielu facetów pcha się do łóżka w... skarpetach :)

Jądra

Ściskanie i miętolenie jąder - każdy wie, że to jest przyjemne. A jednak wciąż o tym zapominamy, więc ku przypomnieniu: faceci! miętolcie swoje jaja! :) Gdybyście nie wiedzieli, to za nimi, w połowie drogi do odbytu, znajduje się tajemniczy punkt, który uciskany (jakiejś tam części facetów) sprawia dużą przyjemność. To taki zewnętrzny punkt G. Hindusi bodaj wieżą, że można nim spowodować "wewnętrzny wytrysk nasienia" (cokolwiek to oznacza) i jego ponowną reabsorbcję do środka celem zachowania energii seksualnej. Warto sprawdzić.

Żołądź

Król stref erogennych. Jeśli chce się mieć długi i satysfakcjonujący seks, warto zająć się nim... w ostatniej kolejności. Każdy gej wie, że ta część już samym wyglądem budzi w nas dzikie podniecenie, więc rozpisywanie się o tym, jak ta część działa, nie ma sensu. Co innego, że wciąż zdarza się, iż ktoś nie wie, jak dobrze walić albo robić loda - ale o tym będzie pewnie inny artykuł :)

Miłego eksplorowania męskiego ciała :)
DreamWalker

Inne posty z zakresu inteligencji seksualnej dla gejów:


60-minutowy orgazm, czyli jak skutecznie wydłużać i wzmacniać męskie rozkosze
U mężczyzny orgazm trwa zazwyczaj około 8 sekund. Jednak jest to tak przyjemna chwila, że większość z nas jest w stanie wsadzić sporo wysiłku, by jej doświadczyć. Od wieków więc mężczyźni zadają sobie pytanie: czy można ją jakoś przedłużyć? Uchwycić? Zatrzymać? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej! Trzeba tylko wiedzieć jak.

>>> Inne tematy

1 komentarz:

  1. Przydatne, zwłaszcza kiedy odwiedza się ,,drugą połówkę ,, . Dziękuję.

    Blanche

    OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca