BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

poniedziałek, 13 lipca 2009

W jaki sposób Geje zapobiegli III Wojnie Światowej?

Jak pewnie wiesz już z Wikipedii, homoseksualizm to nie tylko zjawisko występujące wśród ludzi. Homo potrafią być też żyrafy, bizony, pingwiny czy łabędzie. Kiedyś czytałem o pewnym eksperymentcie, w którym z pewnej populacji rybek wyłowiono wszystkie osobniki homoseksualne (a było ich tam sporo). Naukowcy chcieli wiedzieć, co się stanie, gdyby nie było w niej gejów. Okazało się, że poziom agresji diametralnie wzrósł, ponieważ samce zaczęły ostro rywalizować o samice.

Wiesz, to ma sens. Jak już wcześniej wspomniałem, samce hetero są bardziej skłonne do agresji z prostego powodu - ich mózgi są bardziej czułe na działanie androgenów. Nasze mózgi generalnie olewają androgeny i dlatego my, Geje, przechodzimy okres dojrzewania o wiele mniej gwałtownie, niż nasi heterorówieśnicy. Być może natura ma w tym zamysł - rodzimy się, ponieważ jesteśmy pigułką na uspokojenie dla agresywnych męskich mózgów. Być może, zupełnie nieświadomie, dzięki swojej łagodności i asertywności, łagodzimy społeczne nastroje i zapobiegamy konfliktom.

W poście dotyczacym gejdaru, czyli umiejętności rozpoznawania Gejów, napisałem, że zestresowane kobiety (np. wojną) mają większe szanse na urodzenie Geja. Ewolucja miała w tym "zamysł"* - skoro trwa jakiś zbrojny konflikt, świat jawi się jako miejsce stresujące - urodź Geja! To najlepszy sposób na to, by wszystkich uspokoić i zwiększyć w przyszłości szanse na pokój. W końcu nie walczymy jak heterycy o każdą dupę, nie zabijamy się z byle powodu. Jesteśmy o wiele bardziej czuli i wrażliwi, co - jak się okazuje - jest ogromną zaletą w kontekście świata, w którym ludzie napierdalają się z byle powodu.

Teraz myślę, że to pewna ironia losu. Pomyśl o tych wszystkich skrajnie prawicowych degeneruchach w stylu mocherowych babć, które przecież - bądź co bądź - żyją w stanie nieustającego konfliktu z całym światem, "cywilizacją śmierci" i innymi halucynacjami, które wytworzyły. Pomyśl, ilu Gejów musiały zupełnie nieświadomie spłodzić, sądząc, że świat jest poligonem walki pomiędzy dobrem a złem. O ironio - z pewnością najadły się przez to jeszcze więcej stresu.

Czyli Panowie dobra wiadomość - nie jesteśmy wynikiem jakiś niepożądanych mutacji czy czegoś w stym stylu - jesteśmy na swój, zupełnie nieświadomy sposób, potrzebni heterykom. Bez nas być może na lekcjach historii dzieci nie uczyłyby się, że były dwie wojny światowe, ale dziesięć. Masz więc całkiem przekonujący argument, gdy ktoś zacznie walić chrześcijańską gadką, że "to niemoralne być pedałem". Reklamacje proszę składać do matki natury, nie do mnie.

Do napisania!

* Wiem, wiem, ewolucja nie mogła mieć z tym zamysłu, bo nie działa celowo, ale wierzę, że zrozumiesz w całej swej mądrości, że to tylko skrót myślowy i chodzi mi o to, że być może populacje ludzkie, w których Geje się nie rodzili, po prostu wymordowały się nawzajem, a przetrwały tylko te, które szanowały Gejów, ponieważ łagodzili nastroje społeczne.

6 komentarzy:

 1. To dziwaczne tworzyć osobniki męskie np. a potem sprawiać by były homoseksualne. Mogłoby być więcej kobiet i wtedy mężczyźni już nie musieliby ze sobą rywalizować. Hmmmm..ale może wtedy kobiety zaczęłyby rywalizować ze sobą?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi sie że mozesz mieć racje w swoim toku dedukcji że geje sa "tworzeni" dla wyrównania nastrojów w populacji. Sa gatunki ryb gdzie gdy zostana same samice niektórym "wyrastaja" narzady rodne meskie dla przedłuzenia gatunku, wiec mozna domniemac ze dla obnizenia rywalizacji o samice czesc facetów traci zainteresowanie płcia przeciwna...

  Mav

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy - "dziwaczne"? Dla kogo? W przyrodzie nie ma przypadków. Selekcja naturalna wykańczała wszystko, co nie było użyteczne. Dlatego można wnioskować, że po coś się rodzimy Gejami. Że płynie z tego jakaś korzyść dla populacji. III Rzesza wykańczała Gejów w obozach koncentracyjnych. I gdzie dziś jest? W piachu :)

  64% kultur na świecie całkowicie akceptuje homoseksualizm. Czy większość. Przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 4. hmmm ciekawy wpis znalazlem go przypadkiem, i mam mimo do tego pytanie. Co w takim razie np. z cywilizacją grecką ? Przecież z tego co jest powszechnie wiadome to homoseksualizm nie byl tam czymś tabu. Chyba,ze jest coś o czym nie wiem, dlatego oświeć mnie. Niby mozemy powiedzieć ,ze upadla z powodu podbojów innych ludów ale to samo musiałbyś powiedzieć z III cia Rzeszą - przegrała nie dlatego ,że tępila gejów tylko dltaego ,że kiepska strategia wojenna itp i inne duperele. Aha gdyby istniała możliwosć ,to czy podalbyś może linka do tych ,,rybek,, ? Może być nawet po angielsku. Pozdrawiam

  Blanche

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh, niestety Blanche - ten tekst o rybkach był dawno dawno temu w jakimś czasopiśmie i nie udało mi się znaleźć nic w sieci na ten temat. Oczywiście wygrana czy przegrana na wojnie to wypadkowa setek, tysięcy mniejszych i większych czynników, dlatego trudno powiedzieć z całą pewnością, jaką rolę odegrali Geje w tym wszystkim. To tylko luźna hipoteza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Spoko Dreamwalker - mysle ,ze tutaj po trochu odpowiem na swoje pytanie i też troche zdejmie z Ciebie brzemie ,,lużnej hipotezy,, a nawet potwierdze ją - u zwierząt temat dzieciobójstwa nie jest obcy. Po co samce zabijaja dzieci ( np goryle )? Ano po to by zapłodnić SWOJE z daną samicą, to po co homo? Bo homo wychowa te porzucone nie skazując gatunku na wymarcie. Póki co naukowcy staraja sie jakoś dokładniej udowodnic teze o ,,,zastępowalności pokoleń,, ale chyba nie można zapomnieć o tym . Coż selekcja naturalna nie wywaliła homo z prostej przyczyny - jakby homoseksualizm był chorobą ( czyt. dysfunkcją organizmu ) to dany osobnik ,,dotknięty,, tym mógłby paść np ofiarą drapieżników. Przecież zwierzęta słabe fiz i psych czy mające pewne defekty sa pewnym problemem dla stada. Homiki jakoś tam spokojnie sie naparzaja XD bez problemów. Z reszta glupie jest myślenie ,że tylko należy przekazać geny. A jak nie nauczy sie dziecka zaradności itp to co ? Nie poradzi sobie ono w świecie ,czy to zwierz czy człek.

  Z resztą czy w naturze wszystko musi mieć charakter ,,utylitarny,,? Wszystko musi być w pewnym stopniu pożyteczne ,koniecznie musi dawać jakis zysk? To po co nam ludzie leworęczni ? przecież nie maja oni jakiś cech nadludzi :) Nikt nie mówi ,ze ,,mańkut,, to najwyższa forma człowieka. Może homoseksualizm to właściwie to samo? Moze to pewna ,,anomalia,,? Taka która można w jakimś stopniu wykorzystać z korzyścia lub nie ,jak kto chce ? Leworeczni tak samo - przecież wiadome jest ,że np lateralizacja = wieksza aktywność prawej lub lewej półkuli mózgu= inna percepcja = inne postrzeganie świata = inne rozwiązywanie problemów ( lepsze lub gorsze). Tylko homo mieli tego pecha,że ktos zrobił reklame,że homo to najwyższa forma miłości. Ok relacje mesko meske i damsko damskie rożnią sie od mesko damskich. ale czy sa wyższą formą? Raczej maja te same problemy i radości co hetero.

  Co do ludzi - coż to jednak wyjątkowy gatunek bo i tak wychowujemy dzieci o poważnych dysfukncjach,nie pozostawiamy ich samy sobie, walczymy z chorobami, wymyślamy leki no i prezde wszystkim oprócz zwierzecych popędow (tak tak kochani humaniści , w każdym z nas jest odrobina zwierzecia, czemu mówimy np do kogoś misiu, tygrysku)? ;) mamy także rozum,wolna wolę, której zwierzęta nie mają. Może homo maja pecha tylko u ludzi,bo jakoś nie widze homo-parad u zwierząt i nie ma tam homofobii. Moze jakos tam potrafia sie dogadac ?Coz rozum jest dla mnie i błogoslawieństwem i przekleństwem jednocześnie trzeba z nim obchodzic sie ostrożnie.

  Uff alem sie rozpisał i aha ,Dreamwalker rozumiem,że piszesz bloga dla siebie ( a przynajmniej taką nam dajesz projekcje) ale moze uważaj na przyszlośc z takimi hipotezami,zawsze można sie pokusić o to by taka lużna interpretacja usprawiedliwiać rzeczy. Mozna w ten sposób kiedys oszukac samego siebie,a to nie jest zdrowe ( juz wystarczy,że wbija sie homikom do głowy,że są hetero). Aha gdyby jakis leworęczny czuł sie obrażony wpisem ,to oznajmiam , JA TYŻ PISZEM LEWOM RENKOM XD

  Blanche

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca