BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

środa, 30 września 2015

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka!


Z tej okazji życzę Ci spełnienia najskrytszych - tych romantycznych, a także tych erotycznych - marzeń i fantazji. Życzę Ci lepszego zrozumienia siebie, świata i ludzi, głębokiej akceptacji, wdzięczności za to, co masz, i spokoju ducha.

DreamWalker

niedziela, 27 września 2015

Gdzie zaczyna się zdrada? I czy da się jej zapobiec? [dyskusja]


Dzisiejsze technologie informatyczne wystawiają naszą wierność i związki na próbę. Możliwość zdrady swojego partnera i umówienia się na seks jest (lub wydaje się) na wyciągniecie... kutasa. Pytanie jednak - gdzie zaczyna się zdrada?

Czy porozmawianie z kimś na czacie lub wymiana fotek jest już zdradą? A może to normalne zachowanie? I czy zdradzie w ogóle można zapobiec?

DreamWalker Story [05]: Historia długa i kręta jak... jelito


Wiele lat dojrzewałem do tego, żeby przyznać się w tym wpisie do tego, do czego przyznać się zamierzam. Będzie to historia długa, wstydliwa i bolesna, pokazująca moją słabość i chorobę, z którą żyję od 8 roku życia.

Wtedy też zacząłem niespodziewanie źle się czuć...

sobota, 26 września 2015

8 kroków, jak poradzić sobie z trudym wyborem życiowym


Raz na jakiś czas zdarza się, że stoimy przed naprawdę wielkim wyborem - wyborem, który zmieni nasze życie i nie pozwoli się wycofać. Te dylematy, które spędzają nam sen z powiek, dotyczą często poważnych spraw: związków, pracy, rodziny.

Bywa, że z tych dylematów rodzi się prawdziwe piekło - stres, lęki, niepewność. Tworzy się w nas konflikt wewnętrzny - pomiędzy dwoma wartościami, dwoma zdawałoby się przeciwnymi biegunami naszej tożsamości. Jak sobie z tym poradzić?

Gejowska Kamasutra [3]: pozycje seksu analnego


Aktualizacja: 5.12.2015 - 52 pozycje

Aby seks analny nie był... banalny - nim ruszycie dupą, trzeba najpierw ruszyć głową. Odpowiednia pozycja gwarantuje bowiem nie tylko lepsze wrażenia cielesne, ale także pyszną ucztę dla oczu.

Szczytujący na Tobie lub w Tobie partner to rozkosz dla zmysłów. Zobacz, w jakich pozycjach można tego dokonać:

poniedziałek, 21 września 2015

Syndrom Ofiary - czyli jak ślicznie zniszczyć swój związek i życie


Wielu z nas miało niełatwe dzieciństwo i dorastanie. Mamy toksyczne, nadopiekuńcze matki, zimnych i niedostępnych ojców, a w klasach mieliśmy kolegów, którzy się z nas śmiali itd.

Wiele z tych wspomnień dostaje etykietkę "zrobili mi krzywdę". A od tego już tylko mały krok do Syndromu Ofiary - który zniszczy każdy związek bez wyjątku.

Jak rozpoznać ten syndrom i jak z niego wyjść?

niedziela, 20 września 2015

Dlaczego wciąż jesteś sam a geje się zdradzają - to wina zbyt dużego...


Kutasa? Popędu? Nie: wyboru!

Nauczono nas myśleć, że "większy wybór jest lepszy, bo oznacza wolność". Okazuje się, że wcale nie musi to być prawdą.

Zbyt szeroki wybór może być największym przekleństwem naszych czasów.

Najpewniej odpowiada on nie tylko za to, że nie możesz znaleźć chłopaka, ale także za to, że osoby w związkach są nieszczęśliwe i się zdradzają. Gotowy na szok?

Gejowska Kamasutra [2]: najlepsze pozycje seksu oralnego


Seks oralny to stosunkowo bezpieczna (choć nie na 100%) acz bardzo przyjemna forma seksu gejowskiego. Pozwala na osiągnięcie większej intymności z partnerem niż masturbacja, a przy okazji bardzo dokładne poznanie jego sprzętu... :)

Dziś - najlepsze pozycje seksu oralnego.

środa, 16 września 2015

Seks na pierwszej randce - warto czy nie?


Pary hetero mogą nam tego zazdrościć - seks na pierwszej randce wśród gejów nie jest niczym niezwykłym. Jednak podjęcie dobrej decyzji nie zawsze jest łatwe. Bzyknąć się? Czy może poczekać?

Dziś pochylimy się nad tym tematem i rozważymy wszystkie plusy i minusy.

wtorek, 15 września 2015

Gejowska Kamasutra [1]: najlepsze pozycje do wzajemnej masturbacji

 

I oto rozpoczynam nową serię wpisów - coś, czego na blogu jeszcze nie było, a co być w sumie powinno, bo jest ważną częścią erotycznego, gejowskiego życia - Gejowska Kamasutra - czyli najlepsze pozycje seksualne.

Na początek: wzajemna gejowska masturbacja.

Ponieważ gejowska wzajemna masturbacja to w większości dość bezpieczne pozycje - doskonale nadają się one na seks ze stałym partnerem, jak i z nowo poznanym. Są wygodne i satysfakcjonujące.

Dziś poznamy ich sekrety, wady i zalety :)

poniedziałek, 14 września 2015

Coregasm - odkryto nowy typ orgazmów!


Niejaka pani profesorka Debby Herbenick jakiś czas temu postanowiła przyjrzeć się bliżej sensacyjnym doniesieniom, jakoby część ludzi (kobiet, jak i mężczyzn) podczas ćwiczeń fizycznych doznawała samoistnego orgazmu. Co wynikło z jej dochodzenia (pasujące słowo)?

poniedziałek, 7 września 2015

Czy umawiać się (i wiązać) z osobą biseksualną


My, geje, do osób o orientacji biseksualnej jesteśmy uprzedzeni.

Sądzimy, że nie są one w stanie stworzyć stałego związku i chcą nas tylko przelecieć (jakby to był dla niektórych problem hehe). Napisał do mnie Marcin: "Przed gejem nie mogę się do tego przyznać, bo większość mnie nie cierpi, bo uważa, że chcę ich tylko przelecieć, a wcale tak nie jest."

Jak więcej jest? Czy biseksualista może stworzyć stały związek? Czy warto z nim randkować i robić sobie nadzieje na "coś więcej"?

niedziela, 6 września 2015

Kogo boję się bardziej, niż uchodźców...


Dziś krótko.

Okazało się, że w swojej postawie wobec uchodźców jestem bardziej miłosierny niż statystyczny chrześcijanin zadylający na kolanach co niedziela do kościoła.

Bardziej od sytuacji uchodźców martwi mnie jednak co innego - ilu Polaków publicznie i wprost nawołuje do uruchomienia obozów koncentracyjnych i strzelania do uchodźców. Ta swoboda w wyrażaniu takich podżegań przeraża mnie bardziej, niż wizja islamizacji Europy...

Leczenie homoseksualizmu w Polsce - gej gejowi zgotował ten los [wywiad]


Nie chyba ma w Polsce geja, który choć raz nie pomyślałby, aby spróbować "wyleczyć" się ze swojego homoseksualizmu. Wystarczy wklepać w Google "leczenie homoseksualizmu", aby wyskoczyły nam linki do wszelakich miłujących bliźniego stowarzyszeń, które chętnie pomogą Ci pozbyć się wstydliwego upodobania...

Do jednego z takich pseudonaukowych stowarzyszeń - o nazwie "pomoc2002" - trafił jeden z moich Czytelników - Shino. Opowiedział mi, jak był "leczony" z homoseksualizmu. Szokujące, że takie rzeczy dzieją się w centrum Europy w XXI wieku... Przeczytajcie sami:

piątek, 4 września 2015

Autofellatio (selfsuck) - czyli jak zrobić sobie loda


Jest taki jeden kutas, którego obciąganie sprawiłoby Ci podwójną przyjemność - Twój własny! Hm... Wyobraź sobie. Obciągasz i jesteś obciągany. Samowystarczalny. Ćwiczysz oralny seks na samym sobie, poprawiając technikę i styl. Czy to w ogóle jest możliwe?

środa, 2 września 2015

4 najważniejsze czynniki motywujące Twój rozwój osobisty i osiągnięcia w każdym wymiarze


Ostatnio przez środowisko, w jakim pracuję i działam, przetoczyła się dyskusja nad sensem i skutecznością tzw. szkoleń motywacyjnych. Czy one coś dają? Czy warto wyrzucać na nie góry pieniędzy?

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca