NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

wtorek, 8 listopada 2016

Dziękuję za wsparcie Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

 

"Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka.”

Otóż to. Przykro mi, że w tym kraju trzeba takie proste rzeczy ludziom uświadamiać.

Niemniej cieszę się, że w końcu polscy naukowcy przestali się bać i zabrali głos w tej ważnej dla nas dyskusji! Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich osób homoseksualnych w Polsce!

Mam nadzieję, że każda taka wypowiedź zbliża nas choć trochę do normalności w tym kraju.

Źródło: http://www.newsweek.pl/polska/pawel-rabiej-zly-dotyk-slowa-poslanki-beaty-mazurek-oswiadczenie-pts,artykuly,400182,1.html

2 komentarze:

 1. Czyli poslance nie chodzilo o orientacje seksualną Rabieja ale o fakt, ze organizowal ta kampanie o "zlym dotyku". I dlatego "zwlaszcza on" nie powinien uzywac tego sformulowania dla celow politycznych.

  Burza w szklance wody.

  Reakcja PTS spoko, ale kontekst tego oswiadczenia przypomina mi reakcje osoby toksycznej, o ktorej pisales ostatnio, ktora doznaje wyimaginowanych urazów a potem sie odwdziecza.

  Nie odczlowieczajmy ludzi, z ktorejkolwiek sceny politycznej by nie byli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polityką interesuję się wtedy, gdy już rzyga na mnie z ekranu monitora lub telewizora. Więc nie bardzo orientuję się ani z jakiego powodu PTS wydał to oświadczenie (cieszę się, że wydał).

   Ani za bardzo o co chodzi Ci w tym komentarzu.

   Usuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca