BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

sobota, 23 sierpnia 2014

Tyle miesięcy milczenia - i co teraz?


Przepraszam. Zawaliłem sprawę. Odstawiłem tego bloga na trzeci tor. Mógłbym podać milion usprawiedliwień - dynamiczny rozwój firmy, praca, obowiązki, choroba... - ale nie podam. Powiem tylko, że oto wracam. Mam nadzieję, że się cieszysz :)

Co u mnie słychać?


Po moim poprzednim wpisie z 2 stycznia zmorzyła mnie choroba, która niestety trochę pokrzyżowała mi plany. Być może to wynik przepracowania, bo potrafiłem tyrać po 16 godzin dziennie: jeździłem na szkolenia, pisałem, projektowałem itd. Choroba na pół roku wyłączyła mnie z siłowni, co było dla mnie dodatkowym problemem.

Ale wróciłem: do pisania, do siłowni, do życia. Myślę, że mądrzejszy i silniejszy.

Na wiele miesięcy odłożyłem porno. Zero walenia do poduchy. Efekt? Świetny. Miałem w sobie tony energii, którą zmieniałem na szalone projekty, szkolenia, współpracę z ludźmi (mimo choroby).

Kolejna sprawa - niedawno opanowałem lepiej mentalne orgazmy. Wow. To właściwie nie są orgazmy, bo orgazmy trwają statystycznie 8 sekund. To COŚ trwa 40 minut. Mózg tonie w najlepszych hormonach. To jest coś pomiędzy edgingiem a orgazmem analnym - tyle, że osiągane dzięki umysłowi. Uwalnia się z litr prejakulatu. A gdy w końcu dochodzi do wytrysku - trwa on długo i lawiruje na pograniczu sprośnego obłędu. Taka sesja wykańcza, jak udział w konkursie strong manów. Ale śpi się po tym jak trup :)

Dobra, koniec przechwałek :)

Napisz, co słychać u Ciebie. A ja myślę nad kolejnym tematem wpisu! :)

14 komentarzy:

 1. czekałem na wnowienie blogu)) lektura i osoba są niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie żebym się czepiał, ale - no nareszcie :-) U mnie po staremu, więc czekam na inspirujące notki :-)
  R.

  OdpowiedzUsuń
 3. YEAH :) fajnie, że wróciłeś :D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. nareszcie :)
  pozdrawiam i czytam!
  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dobrze znowu móc tutaj zaglądnąć i znaleźć nowy wpis!

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Juuuuuupi! Regularnie zaglądałem w oczekiwaniu nowych wpisów. No i się doczekałem.

  Kuba

  OdpowiedzUsuń
 7. Dream... przez pierwsze kilka miesięcy codziennie sprawdzałem wpisy. Później częstotliwość zmalała. Jednak nie mniej niż raz w tygodniu. CIeszę się, że jesteś. Chciałbym podjąć współpracę z Tobą. Jeżeli jesteś zainteresowany daj znać. luk.gar@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć, miło, że wróciłeś. Chciałbym, abyś w którymś ze swoich najbliższych wpisów poruszył tematykę miłości w trochę innym kontekście : mianowicie co, jeśli jest się z kimś statystycznie długo ( 2-3-4 lata ) a w pewnym momencie tej sielanki zaczynasz zwracać uwagę na kogoś innego. Dochodzisz do momentu w którym orientujesz się, że mimo kochania swojego partnera, pragniesz kogoś innego ( a może nie? ) i to uczucie jest tak silne, że paraliżuje Twoje relacje społeczne , Twoje 'zdrowe' myślenie.

  Podejmij ten temat, potrzebuję Twoich przemyśleń .

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat zadany mojej podświadomości :)

   Usuń
 9. Jak teraz wygląda u ciebie kwestia orgazmów mentalnych? Bo milczysz ostatnio na ten temat :D
  I pytanie czy długi czas bez jakiegokolwiek kontaktu seksualnego pomaga w osiągnięciu tego typu orgazmu? :D
  Dlaczego mężczyźni są tacy pociągający?
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca