BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

sobota, 31 października 2015

Geje pod lupą - jak rozwój nauki może wpłynąć na homoseksualizm


Ponad 90% całej kadry naukowej w historii ludzkości żyje obecnie. Praktycznie codziennie słyszymy o nowych, zdumiewających odkryciach naukowych. Niektóre z nich niosą nadzieje dla gejów - inne budzą w nich lęk. Oto 3, moim zdaniem, najciekawsze z nich...

niedziela, 25 października 2015

Slow Sex - jak czerpać więcej rozkoszy z seksu i umacniać związek


Jemy w pośpiechu, czytamy streszczenia i same nagłówki, spoglądamy nerwowo na zegarki i ciągle poganiamy się w myślach. Ale im szybciej chcemy przeżyć życie, tym więcej nam go ucieka. To samo dotyczy seksu. Jak czerpać z niego więcej przyjemności? Poznaj ideę Slow Sex:

piątek, 23 października 2015

10 powodów, dlaczego w najbliższą niedzielę zagłosuję na Razem:


Sami zebrali tysiące podpisów i stworzyli struktury w całym kraju. To pokazuje, że chcą. Że mają energię. A ich postulaty trafiają idealnie i do mnie, i do moich znajomych prekariuszy, którzy żyją na umowach śmieciowych, bojąc się o jutro.

Śledziłem ich od samego początku, bo ich szeregi zasilił mój znajomy gej, który startuje z ich listy i publicznie się wyoutował (gratulacje!).

W najbliższą niedzielę po raz pierwszy o wieluuuu lat pójdę na wybory z prawdziwą przyjemnością. Zagłosować na nich. Oto 10 powodów, dlaczego chcę to zrobić:

czwartek, 22 października 2015

Twoja wewnętrzna kurwa - co zrobić, by nie sabotowała związku i życia


99% gejów ma sobie ostrego kurwiszona. Napędzanego wizjami z pornoli. Jednakże zanurzeni w społecznych konwenansach, upudrowani tym, co "się powinno" a czego to "nie wypada" - kurwiszona chowamy głęboko w sobie, w naszym "wewnętrznym psychiatryku", zakładając maski normalności i praworządności.

Czym to się kończy? Hm...

sobota, 17 października 2015

Ile życia i nerwów tracisz, gdy... oceniasz


W świecie rozwoju osobistego mówi się: "Nie oceniaj." Dlaczego? Ach no tak... Bo ocenianie jest złe (czy tylko ja widzę tu paradoks?). Dziś pokażę Ci, jak niepotrzebnym ocenianiem utrudniasz sobie egzystencję oraz dobijasz siebie. I jak ten dramat zakończyć.

czwartek, 15 października 2015

Syndrom Złotej Klatki - czyli dlaczego geje nie chcą się wiązać (i jak to zmienić)


W pewnych badaniach wyszło, że najczęstszym lękiem związanym ze wstąpieniem w stały związek, jest obawa przed utratą niezależności. 51% ludzi (a konkretnie: facetów) zadeklarowało taką odpowiedź.

Co prawda badania dotyczyły osób hetero, ale przecież i my - geje - mamy swoje opory przed związaniem się na stałe. Obawiamy się, że zostaniemy czyjąś marionetką - że będziemy musieli tkwić w jakiejś niewygodnej dla siebie roli, nie mogąc dokonać żadnej zmiany ani czuć się swobodnie.

Jak - nawet będąc w stałym związku - wciąż mieć zdrowe poczucie niezależności? Dziś odkryję przed Tobą, jak mi się udało odzyskać swobodę i spojrzeć na nowo na związki.

wtorek, 13 października 2015

2 style uwodzenia gejów - który z nich preferujesz?


Gejowskie towarzystwo składa się z różnych osób o przeróżnych charakterach i cechach. Jednak spośród tej mieszaniny wyłaniają się po dłuższym czasie obserwacji 2 podstawowe typy, od których rozchodzą się całe generacje kolejnych podtypów.

Co to za typy? Z którym się identyfikujesz? Jakie masz zalety i słabe punkty? Jak wykorzystywać lepiej swój typ, by skuteczniej uwodzić?

sobota, 10 października 2015

Gejowska Kamasutra [4]: pozycje w gejowskim trójkącie


Myślałeś kiedyś, na ile różnych sposobów może rżnąć się 3 facetów?

Jeśli nie, to gejowski seks w trójwymiarze całkowicie Cię zaskoczy. A to, co zobaczysz, pozostanie na długo w Twojej pamięci...

101 naturalnych metod na stres, lęk i depresję [kompendium]


Badania wykazały, że geje statystycznie częściej niż reszta populacji mają problemy natury psychicznej. Amerykańscy naukowcy mówią o 2 czynnikach: dyskryminacji (co jasne), a także o tajemniczym czynniku X (geje mają częściej problemy z psyche nawet w społeczeństwach akceptujących homoseksualizm).

Mamy 2 opcje: Albo się tym załamać. Albo... sięgnąć po naturalne, proste i tanie metody, które pozwolą nam funkcjonować sprawnie i skutecznie.

Zebrałem te wszystkie metody w jedno miejsce i zrobił się z tego MEGA przewodnik. Gotowy, by czuć się lepiej? :)

czwartek, 8 października 2015

DreamWalker Story [06]: Miłość na pierwszym roku


Pierwsze dni moich studiów były dla mnie bardzo nieciekawe. Minął może tydzień od kiedy zostawił mnie mój pierwszy chłopak. Zrobił dobrze (do tego wrócimy). Ale ja wtedy nie czułem się dobrze. 

Lekarz przepisał mi antydepresanty, które sprawiły, że nie schodziłem z ubikacji (taki gratis od mojej choroby). Do tego miałem zawroty głowy i byłem senny jak mops na walerianie. I w takim oto (przepraszam za mimowolny rym) stanie przywitałem studia.

Szybko okazało się, że nie poczuję tam wielkiej ulgi psychicznej...

środa, 7 października 2015

Wspólne zamieszkanie - czy to zawsze jest dobry pomysł? [dyskusja]


Jeśli masz ok. 20 lat - to zapewne powiesz bez zawahania, że tak. Przecież nasze umysły od małego są karmione romantycznymi wizjami budowania gniazdka ze swoją miłością. Jednak ci starsi powiedzą Ci, że to upudrowane wyobrażanie ze śniadaniem w łóżku gratis (Boże, kiedy ja się go doczekam w końcu? :) ) czasem niestety przeradza się w coś niemiłego.

Albo nawet koszmar.

Czy więc wspólne zamieszkanie z partnerem jest ZAWSZE dobrym rozwiązaniem? Poznaj argumenty ZA i PRZECIW.

Jak zminimalizować skutki kradzieży danych z gejowskich portali


Gejowskie serwisy randkowe i erotyczne są wyjątkowo narażone na ataki hakerów - ponieważ przechowują bardzo wrażliwe, osobiste dane na temat swoich użytkowników a także wielu ludziom nie pasują ze względów światopoglądowych. Takie serwisy, jak gay.pl, gejowo.pl czy fellow.pl padały już ofiarami cyberataków. I będą padać ponownie. Nie ma na to rady.

A specjaliści ostrzegają: nigdy nie ma 100% pewności, że jakiś serwis jest całkowicie bezpieczny. Dane mogą wyciec w każdej chwili. Co więcej - często nie trzeba być hakerem, by zidentyfikować osobę z gejowskiego profilu z imienia i nazwiska. Wystarczy pobawić się w detektywa.

Musisz zatem być bardzo ostrożny w publikowaniu swoich zdjęć i danych osobowych. Oto 8 zasad, których warto się trzymać, by zminimalizować negatywne skutki ewentualnego wycieku danych:

niedziela, 4 października 2015

Dom dla Gejów - moje marzenie


Moje serce jest czasem jak szalony malarz - maluje mi przed oczami dziwne, zaskakujące acz zawsze piękne wizje. Tym razem namalowało mi wizję tak uroczą, że postanowiłem się nią podzielić szerzej - byście sami mogli ocenić, czy jest jakakolwiek szansa na jej realizację...

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca