NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

sobota, 2 marca 2013

Wyniki ankiety - czyli o czym chcecie czytać na Blogu

Ankieta zakończyła się wraz z lutym, a oto omówienie jej wyników.

Miejsce 6. - tematy lifestylowe (20%) - a więc hobby, moda, sport, clubbing itd.

Miejsce 5. - inteligencja finansowa (26%) - a więc jak myśleć o pieniądzach, by je pomnażać. Tylko niewiele ponad 1/4 z Was najwyraźniej martwi się o pieniądze :)

Miejsce 4. - tematy społeczne i polityczne (39%) - to całkiem spore zainteresowanie, jak na czytelników bloga o rozwoju osobistym. Niemniej rozumiem - w końcu otoczenie społeczne i polityczne mocno kształtuje nasze warunki egzystencji w tym kraju.Miejsce 3. - inteligencja seksualna (60%) - a więc niewątpliwie chcemy w większości znaleźć spełnienie w łóżku i otworzyć się na nowe doznania. 

Miejsce 2. - inteligencja emocjonalna (63%) - bardzo cieszy mnie duże zainteresowanie tym tematem. Mamy w tej kwestii wiele do nadrobienia - zarówno, jako geje, jak i jako społeczeństwo, bo cennej umiejętności zarządzania swoimi emocjami nie uczy się (niestety) w szkołach (jeszcze).

Miejsce 1. - inteligencja społeczna (74%) - a więc budowanie związków, uwodzenie, tworzenie i podtrzymywanie relacji z otoczeniem, comming out, randki i w ogóle interakcje z innymi. To dyscyplina zahaczająca o właściwie wszystkie pozostałe tematy, bo trudno dobrze komunikować się z otoczeniem, jeśli ma się niską inteligencję emocjonalną, seksualną a nawet finansową.

Dzięki wszystkim za udział w ankiecie! Teraz już znacznie lepiej orientuję się (lubię to słowo) w tematyce, jaką chcielibyście na Blogu. To dla mnie końska dawka inspiracji :)

Pozdrawiam,
DreamWalker

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca