BREJKING NJUZ:

Na HomoFascynacjach pojawiło się nowe opowiadanie. Tym bardziej sekscytujące, że po części inspirowane prawdziwą historią... :)

poniedziałek, 18 lutego 2013

4 urodziny Bloga!

Dokładnie cztery lata temu - 18 lutego 2009 roku - na świecie pojawił się ten blog i pierwszy wpis na nim. Wiele się od tamtego momentu zmieniło - od szaty graficznej aż po moją mentalność, która to żyje innymi już koncepcjami, niż wtedy. Jedno się nie zmieniło - chęć rozwoju, poznania świata, gejowskiego umysłu i ciała.

Od powstania bloga odwiedziło go znacznie więcej osób, niż pokazują statystyki w rogu - są one bowiem prowadzone bodaj od maja 2010 roku. Być może powinien on wskazywać w tej chwili jakieś...


200 tysięcy odwiedzin


W międzyczasie odwiedzający pozostawili ponad 700 komentarzy (łącznie z moimi odpowiedziami) - za co bardzo dziękuję (sobie też). Wiele się nauczyłem dyskutując z ludźmi - szczególnie o tych odmiennych poglądach od mojego. Dziś moje ego jest już nieco mniejsze, niż kiedyś, przez co więcej do mnie dociera :)

Blog ten doczekał się także małego fanclubu na serwisie kumpello.pl - z czego jestem bardzo zadowolony. Tak bardzo, że aż sam się do niego zapisałem :-) [wiem, to straszne :) ]

Do dziś najczęściej czytanym postem jest post o tym, jak rozpoznać geja - bije on rekordy popularności i podejrzewam, że to on sprawia, że wciąż przybywa mi unikalnych odwiedzin. Lepiej trafić z tematem nie mogłem :-)

A jaka przyszłość?


Przeczuwam w jądrach, że będzie więcej różnorodnej tematyki, więcej rozwoju, praktycznej wiedzy, interakcji z Czytelnikami i więcej wpisów w ogóle. Oby te przeczucia się sprawdziły ;-)

Pozdrawiam Was serdecznie,
Wasz DreamWalker

1 komentarz:

  1. Do Autora:
    - ciekawa ,,swoboda,, pisania ...

    OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca