NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

środa, 13 lutego 2013

Inteligencja seksualna dla gejów - instrukcja obsługi męskiego ciała


Orgazmy trwające kilka minut. Bezwytryskowe lub odwrotnie: bardzo, baaardzo obfite. Wielokrotne? Czemu nie. Klasyczne lub analne. Czasem nawet bezdotykowe. I silne jak uścisk Pudziana. W dziesiątkach wymyślnych pozycji, nie wiadomo, gdzie góra, a gdzie dół. W pojedynkę, dwójkę, trójkę... Napięcie tak wysokie, że idzie zemdleć. Pot perlący się na klacie, wycie z rozkoszy. I spalanie ton kalorii gratis. Któż z nas o tym nie marzy? 

Umiejętność osiągania tych wszystkich rzeczy nazywa się inteligencją seksualną.

A skoro jest to umiejętność, to można ją ćwiczyć i... stać się w niej mistrzem!

Tak, tak, Panowie. Rozwój osobisty to nie tylko medytacja nad brzegiem ruczaju, obserwowanie samego siebie podczas parzenia rumianku czy zdolność radowania się kropelką rosy drżącej na skraju liścia.

To też bogate spektrum umiejętności z zakresu używania swojego ciała tak, by przynosiło nam jak najwięcej rozkoszy. Brzmi nieźle, nieprawdaż? Sam OSHO (taki guru od medytacji i krytykowania Kościoła Katolickiego) mówi, że są dwa sposoby na rozwój świadomości: medytacja i seks właśnie.

Jesteśmy bowiem nie tylko świadomością, nie tylko umysłem, ale też...

... ciałem

Ciałem - ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami: głodem, bólem i starzeniem się. I też seksem. Opuszczać tak ważny element układanki, jakim jest seks i przyjemność z niego płynąca, byłoby bardzo źle. Wręcz niestosownie. To tak, jakby mówić o komputerach tylko przez pryzmat oprogramowania, kompletnie pomijając rolę hardware'u.


Jakie ważne i podniecające pytania stawia inteligencja seksualna? Oto niektóre z nich:
 • Jak używać swojego ciała, aby dostarczać sobie maksymalnych rozkoszy?
 • Jak podnosić libido i je kontrolować?
 • Jak potęgować swoje możliwości seksualne?
 • Jak zwiększać siłę i częstotliwość swoich orgazmów i orgazmów partnera?
 • Jak sprawiać, by seks był satysfakcjonujący nie tylko fizycznie, ale też psychicznie?

Te właśnie (również) tematy będziemy tu namiętnie i wielokrotnie poruszać - swoją uwagę ogniskując oczywiście na męskim ciele, jego pięknie, potędze i możliwościach. Oraz seksie do szpiku kości gejowskim - jako najpiękniejszym na świecie.

Będziemy to robić - odrzucając powściągliwość i zaściankowy wstyd. Hedonistycznie, romantycznie i wprost. Liczę, że pikantne opisy, dzikie historie, intrygujące zdjęcia, filmy, ciekawostki, ćwiczenia i mnóstwo, mnóstwo radochy pojawi(ą) się nie tylko z mojej strony...

... ale również z Twojej.

Może poznamy nowe rodzaje orgazmów? Albo wymyślimy! Może zbudujemy własną gejowską kamasutrę? A może poznamy tajniki swojego ciała tak dobrze, że będziemy umieli wywołać wytrysk samymi myślami? Zobaczymy, dokąd zaprowadzą nas nasze umysły i serca. I oczywiście penisy :)

Co Wy na to? :-)


***

Aktualizacja 17 lutego: Oto wpisy dotyczące gejowskiej inteligencji seksualnej, które już się pojawiły na blogu:


Męski punkt G i orgazmy analne - prezenty Boga dla gejów
Wszystkie niesprawiedliwości, jakich doświadczamy od wieków jako geje, Bóg postanowił nam wynagrodzić - dając nam męski punkt G (jak Gej!). I nie, żeby heterycy go nie mieli, bo też go mają. Ale słyszałem, że jakoś nie spieszy im się go odkrywać. Dlaczego? Bo jest ukryty w...


Moda na wielokrotne męskie orgazmy - trening rozkoszy
Pornografia i popkultura wyostrzyły nasz seksualny apetyt. Nie tylko kobiety chcą dochodzić wiele razy - również faceci o tym marzą. A pewnie Geje już w szczególności :) Pytanie tylko - czy to w ogóle fizjologicznie osiągalne?

4 komentarze:

 1. Ja za najprzyjemniejszy orgazm uważam analny i myślowy :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, jak osiągać orgazm myślowy :)

   Usuń
 2. hihi da się, da...

  < oczywiście inny anonim >

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca