NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

czwartek, 12 marca 2009

Bądź swoim własnym księciem z bajki

Łatwiej rozmawia się z kimś o podobnych zainteresowaniach. Łatwiej dogadujesz się z kimś, kto jest podobnie ubrany, ma podobne poglądy i wartości.

Podobne przyciąga podobne.

Dlaczego? Bo mózg kocha to, co już zna. Kocha doszukiwać się podobieństw tego, co dopiero spotkał, z tym, czego już doświadczył. Bo ma już wyrobione ścieżki i wie, jak się w takich sytuacjach zachować. Dlatego mamy swoje strefy komfortu - ulubione knajpy, do których chodzimy, ulubione filmy i nawyki.

Idąc tym torem: jeśli jesteś dresem - najpewniej przyciągniesz do swojego życia dresa i dobrze, byś miał tego świadomość.

W poprzednich postach dawałem Ci okazję, byś stworzył umiejętnie wizerunek Twojego przyszłego faceta. Określiłeś mnóstwo jego cech - zarówno wyglądu, jak i zachowania. Teraz, gdy już wiesz, że podobne przyciąga podobne - co zatem najlepszego możesz zrobić?

Stać się swoim własnym wymarzonym facetem.

Jeśli będziesz sportowym chłopaczkiem, być może nigdy nie przyciągniesz do siebie wymarzonego biznesmana w krawacie. Jeśli jesteś biznesmanem - być może nigdy nie przyciągniesz sportowego chłopaczka. To logiczne - na pierwszy rzut oka pochodzicie z innych wszechświatów.

Jeśli zatem chcesz przyciągnąć do siebie wymarzonego faceta, w jakimś stopniu musisz być do niego podobny.

Niekoniecznie chodzi o ten sam kolor włosów, ale np. o podobny sposób bycia, wyrażania siebie na różne sposoby, podobny poziom egzystencji materialnej etc.

Twoje inwestowanie w przyszły zwiazek ze swoim wymarzonym facetem zaczyna się już dziś - od inwestowania w swoje własne życie, standardy i normy. Stając się ucieleśnieniem swoich własnych marzeń, na własnej skórze przekonujesz się, co Ci się podoba a co chciałbyś zmienić - zarówno w sobie, jak i w swoim przyszłym facecie, którego fragment znajdujesz każdego dnia - w sobie.

Być nie popadł w wyścig z samym sobą, musisz wiedzieć, że to nie kwestia konieczności. To kwestia Twojego wyboru i chęci. Chcesz być lepszy jakościowo, by w przyszłości otaczali Cię jakościowi ludzie.

Odpowiedz sobie na następujące pytania:

Czy sam dla siebie jesteś odpowiednym towarzyszem?

Jak się czujesz będąc sam na sam? Robisz dobry nastrój? Wyrażasz miłość w stosunku do samego siebie? Jesteś względem siebie wyrozumiały, uprzejmy, troskliwy? Czy może robisz sobie np. wyrzuty? Straszysz się czymś? A może wyśmiewasz?

Czy Twój własny klon, mający wszystkie Twoje cechy charakteru, mógłby być Twoim facetem?

Czy chciałbyś być z facetem, który zachowuje się tak, jak Ty?

Daj sobie czas na znalezienie naprawdę dobrych odpowiedzi na te pytania. Niech prowadzą Cię one w dobrą dla Ciebie oraz innych stronę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca