NEWS ROOM:

Na miły początek wakacji - wpis o tym, co lubicie najbardziej, czyli o seksie :)

środa, 4 marca 2009

Czy jesteś atrakcyjnym Gejem?

Czy uważasz, że jesteś atrakcyjnym facetem? Na czym opierasz swoją ocenę? Na wyglądzie? Osobowości? Zasobności portfela?

Trzeba przyznać, że w Branży panuje prawdziwy kult młodości i dobrego wyglądu zewnętrznego. Geje mają często w swoich łazienkach co najmniej tyle kosmetyków, ile ma kobieta. Ponadto często łażą na siłownię, by wyrobić sobie większe mięśnie piersiowe - bo przecież, jak każdy wyższy ssak, czujemy podniecenie na widok nagich sutków.

Ta koncepcja atrakcyjności opiera się na wyglądzie zewnętrznym i niesie ze sobą pewne korzyści, jak i ograniczenia.

Korzyścią jest na pewno lepsza kondycja i stan zdrowia. W końcu ruch to zdrowie i każdy o tym wie.

Poważnym ograniczeniem jest jednak jej tymczasowość. Kiedyś każdy gej się zestarzeje. Skóra się zmarszczy, włosy posiwieją a wyrobione na siłce piersi sflaczeją. I co wtedy? Jeśli swoją atrakcyjność opierasz jeszcze tylko na swoim zewnętrznym wyglądzie, proponuję Ci rozszerzenie tejże.

Wyobraź sobie, że spotykasz pięknego, umięśnionego faceta. Niestety - marudzi, przynudza. Jego jedynym zainteresowaniem jest np. siłownia. Gdy go spytasz, co chciałby robić w życiu, wzruszy ramionami. Ciągle dołuje się tym, że na jego skroni objawił się siwy włos.

Najlepszy plan wtedy to ewakuacja.

Cóż więc wynika z jego fizycznego piękna oprócz chwili zachwytu? Czy chciałbyś z kimś takim spędzić życie? Nie sądzę, choć każdy ma swój gust.

Twoja atrakcyjność może się opierać na innych fundamentach, niż mięśnie i gładka skóra. Powiem więcej - nawet powinna!

Na czym na przykład?

- energia, jaką robisz - w jej skład wchodzi Twoje samopoczucie i Twoje przekonania na temat samego siebie. Czy uważasz, że jesteś fajnym gościem? Czy myślisz o sobie, jak o nudziarzu i przeciętniaku? Czy umiesz fajnie żartować? Czy się uśmiechasz? Czy jesteś spontaniczny i nieprzewidywalny do końca? Twoja energia to podstawa. Bez niej naprawdę ciężko Ci będzie przyciągnąć klawych gości. Jeśli bowiem robisz w głowie kupę, to kupę przyciągniesz. Nie muszę przytaczać chyba żadnych badań, byś uwierzył mi na słowo, że dobra energia to w życiu więcej kasy, przyjemności i fajnych ludzi. W przyszłych postach na pewno poruszę kwestię przekonań na własny temat i tzw. inner game, czyli tego, jak doskonale bawisz się w swoim własnym towarzystwie.

- sposób poruszania się - nie musisz wyglądać jak grecki bóg, nie musisz mieć klaty jak pirat ani ramion jak Pudzian - seksowność to przede wszystkim sposób poruszania się. To sztuka i umiejętność, którą można ćwiczyć i być w niej mistrzem. Przyjrzyj się, jak faceci chodzą po ulicy. Niektórzy się garbią a niektórzy chodzą z wypiętą klatą i pewnie stawiają swoje kroki. Są tacy, którzy samym swoim sposobem chodzenia mogą już podniecać.

- ton głosu - jedni mówią piszczącym głosikiem, inni powiedzą tylko słowo, a Ty już masz fantazje, co jeszcze potrafią jego usta. Niski, męski ton głosu jest o wiele lepiej odbierany. Najlepiej, jeśli Twoje słowa rezonują w wypiętej klatce piersiowej. Mów głośno, wyraźnie, stanowczo.

- styl życia - ponownie poruszam ten temat, bo jest ważny. Możesz być pięknie zbudowany, seksowny w piśmie i w mowie, robić dobrą energię, niemniej jeśli na dłuższą metę sam się nudzisz w swoim życiu - nikogo nie zatrzymasz na dłużej. Twoje życie ma być bogate, ciekawe, wciągające i nieprzewidywalne w 100%. Wtedy zapewnisz sobie i Twojemu potencjalnemu partnerowi dawkę wrażeń, która sprawi, że będziecie chcieli więcej.

Na pewno przyda Ci się też silne przekonanie, że prawdziwy Gej się nie starzeje, tylko dojrzewa. Niczym wino - im starszy, tym lepszy.

Opierając swoją atrakcyjność o inne (dodatkowe) filary, stawiasz sobie podwaliny pod lepsze życie. Oczywiście ten proces ma Ci przynieść mnóstwo zabawy i tak też jest. Korzystaj.

4 komentarze:

 1. Atrakcyjny ten post dreamwalker Od razu poczułem się lepiej 8) M.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Korzyścią jest na pewno lepsza kondycja i stan zdrowia. W końcu ruch to zdrowie i każdy o tym wie."
  Kręgosłup uszkodziłem grając w siatkówkę więc to bullshit :P

  "Na pewno przyda Ci się też silne przekonanie, że prawdziwy Gej się nie starzeje, tylko dojrzewa. Niczym wino - im starszy, tym lepszy."
  Proszę autora o zajęcie stanowiska w sprawie: Wiek 33 lat to początkowy, przejściowy czy zaawansowany okres dojrzewania geja ? :d

  OdpowiedzUsuń
 3. Paweł, kurna mać, czy to znaczy, że w ogóle nie warto już grać w siatkówkę? ;-)

  "Proszę autora o zajęcie stanowiska w sprawie: Wiek 33 lat to początkowy, przejściowy czy zaawansowany okres dojrzewania geja ? :d"

  Zależy o kim konkretnie mówisz :) Mogę się tylko domyślać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W dniu 26 lutego bede miał 40 lat. Powiem tyle , w młodości poswieciłem się zakonom, itp itd... teraz rezygnuje... uważam, jedno że nie zgadzam się im starszy, tym lepszym... Uważam , że kiedy pojawię się na fellow, to nie mam szansy na szczęście, na miłość. Uważam że jestem gówno żart. Bzdety piszesz!

  OdpowiedzUsuń

Umieszczanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu (w menu na górze). Musisz liczyć się z tym, że - jeśli Twój komentarz nie spełni jego warunków - nie pojawi się na tej stronie.

Co nowego na HomoFascynacjach:

TOP 10 miesiąca